Ošetření pro teenagery

Lepší pozdě nežli později! Ošetření pro aknózní pleť. Hormonální změny, stres, životní styl, stav zdraví… to vše jsou faktory, které přímo ovlivňují kvalitu pokožky. 

S problematickou pletí se na základě hormonálních změn setkává hlavně značná část teenagerů. Tvář je část těla, kterou prostě neschováme, a která tak dokáže v citlivém dospívajícím věku pěkně potrápit nejen sebevědomí, ale také nabourat celkovou životní spokojenost.

V mnoha případech však lze aknózní pleť správnou péči velmi zlepšit. Pokud ale chcete vidět reálné výsledky bez poškození pokožky, svěřte své děti odborníkům!

U nás víme, co děláme a proč to děláme.
Dokážeme redukovat pupínky, černé tečky i rozšířené póry.

Ošetření pro teenagery

NAVŠTIVTE SlimFOX, PROTOŽE:

• Máme zkušenosti a naše práce má výsledky (projděte si naše recenze na Google či Facebooku)
• Pracujeme s velmi kvalitními produkty s vysokou koncentrací účinných látek, které nejsou volně prodejné
Pomocí přístrojů zefektivníme celé ošetření a dostaneme tak problematickou pleť do maximální možné formy
• Naučíme vás, jak se o pleť starat a doporučíme produkty ne na základě zvučných reklam od výrobců, ale podle skutečného stavu vaší tváře či pokožky

Cena 2 100 Kč

I jako 13tiletý chlapec jsem si kosmetiku velmi užil a jako bonus jsem se dozvěděl, jak se o svou uhrovitou pleť starat.
Byl jsem velmi překvapen, že po ošetření jsem neměl na obličeji ani jeden pupínek.🤩😁😁
Adam V.

kosmetické ošetření (převzato z Facebooku)

ZAČNEME OD PODLAHY

V našem případě s diagnostikou pleti, budeme se ptát jak se o pleť starají. Víme, že mnohdy nijak a proto jim vysvětlíme jak na to. Vyvrátíme mýty a amatérská návody kamarádek či samozvaných beauty blogerek. Věcně, fakta a jasný návod. Diagnostika, osobní plán péče a návod jak se starat o pleť pěkně černé na bílém + vzorky vhodné péče na vyzkoušení.

SEZNAMOVACÍ OŠETŘENÍ

Už při první návštěvě začneme s čištěním. Šetrně k jemné a citlivé pleti (ultrazvukovou špachtlí). Po čištění použijeme na zklidnění pleťovou masku a po odpočinku naneseme závěrečný krém. Hojení podpoříme PDT světelnou terapií. Během ošetření vysvětlíme co a jak děláme, jak funguje ultrazvuková špachtle, co je pH pleti, hydrolipidová bariéra a proč je nutné použít krém.

A JAK DÁL?

Základní výcvik je za námi. Teď už jen dohlédnout na dodržování jednotlivých kroků doma. Jednou za měsíc se potkáme u nás v salonu a provedeme alespoň čištění s maskou. U pleti se zánětlivými ložisky doporučujeme ošetření rozšířit o PDT terapii.