Obchodní podmínky


Jak to u nás funguje – tipy a doporučení

V našem kosmetickém studiu se zaměřujeme na komplexní kosmetickou péči pro ženy, muže i dospívající. SlimFOX je již po několik let nejkomplexnějším kosmetickým studiem v Brně. Nejsme závislí na jediné kosmetické značce, ani omezeni jediným postupem. Mimo nezbytných kosmetických znalostí a zkušeností jsme vybaveni všemi nejmodernějšími pomůckami a přístroji, které byly vyvinuty pro zvýšení kosmetického účinku nebo Vašeho pohodlí.

U nás naleznete např. ultrazvukovou špachtli pro bezbolestné a hloubkové vyčištění pleti, IPL k bezbolestné epilaci, Elight pro hojení akné, omlazovací radiofrekvenci, pulzní vakuum pro prokrvení a aktivaci kolagenu, chemický peeling lékařskou kosmetikou pro radikálnější řešení dermatologických problémů, digitální mikroskop pro detekci pleťových vad, atp. Ve SlimFOX Vám proto můžeme vždy poskytnout takovou péči, kterou skutečně potřebujete.

Až na nepatrné výjimky, není bohužel možné přijít na ošetření bez předchozího objednání. Naše kapacity jsou omezené a klientů máme přes dva tisíce. Proto si prosím termín rezervujte telefonicky, emailem nebo nejpohodlněji pomocí našeho rezervačního systému.

Když se objednáte na ošetření, vybraná kosmetička bude mít čas vyhrazený jen pro Vás, nemusíte se obávat souběžného ošetřování s jiným klientem. Vaše ošetření bereme vážně a vážíme si Vašeho času, o totéž ale prosíme i my Vás. Vezměte prosím na vědomí, zrušíte-li návštěvu několik hodin před Vámi rezervovaným časem nebo ještě hůře, nedostavíte-li se vůbec, způsobíte nám tím velkou komplikaci. V takových, zejména opakujících se, případech si vyhrazujeme právo naúčtovat kompenzaci za promarněný čas.

V naprosto výjimečných případech se může stát, že budeme nuceni Váš termín přesunout nebo zrušit. V takovém případě Vás samozřejmě budeme informovat neprodleně jakmile to bude možné, abychom Vám nezpůsobili zbytečné potíže.