Jak to u nás funguje

Obchodní podmínky salonu, tipy a doporučení.

rezervovat termín

V našem kosmetickém studiu se zaměřujeme na komplexní kosmetickou péči pro ženy, muže i dospívající. SlimFOX je již po několik let nejkomplexnějším kosmetickým studiem v Brně. Nejsme závislí na jediné kosmetické značce, ani omezeni jediným postupem. Mimo nezbytných kosmetických znalostí a zkušeností jsme vybaveni všemi nejmodernějšími pomůckami a přístroji, které byly vyvinuty pro zvýšení kosmetického účinku nebo Vašeho pohodlí.

Kosmetika Brno, péče u SlimFOX

U nás naleznete např. ultrazvukovou špachtli pro bezbolestné a hloubkové vyčištění pleti, omlazovací radiofrekvenci, chemický peeling lékařskou kosmetikou pro radikálnější řešení problémů, digitální mikroskop pro detekci pleťových vad, atp. Ve SlimFOX Vám proto můžeme vždy poskytnout takovou péči, kterou skutečně potřebujete.

Až na nepatrné výjimky, není bohužel možné přijít na ošetření bez předchozího objednání. Naše kapacity jsou omezené a klientů máme dnes již přes pět tisíc. Proto si prosím termín rezervujte telefonicky, emailem nebo nejpohodlněji pomocí našeho rezervačního systému. Potřebujete-li Vaši rezervaci zrušit, prosíme o zprávu včas e-mailem. Jinak nemůžeme uvolněný termín nabídnout dalším čekajícím klientům.

Když se objednáte na ošetření, vybraná kosmetička bude mít čas vyhrazený jen pro Vás, nemusíte se obávat souběžného ošetřování s jiným klientem. Vaše ošetření bereme vážně a vážíme si Vašeho času, o totéž ale prosíme i my Vás. Vezměte prosím na vědomí, zrušíte-li návštěvu několik hodin před Vámi rezervovaným časem nebo ještě hůře, nedostavíte-li se vůbec, způsobíte nám tím velkou komplikaci. V takových, zejména opakujících se, případech si vyhrazujeme právo naúčtovat kompenzaci za promarněný čas.

Infekční onemocnění je kontraindikací kosmetického ošetření

Herpes simplex – tedy opar rtů, nosu, tváře, spojivek a dalších lokalizací – je velice infekční onemocnění, které se přenáší převážně prsty a kontaminovanými předměty. V případě kosmetického ošetření v akutní fázi oparu by mohlo dojít k zanesení viru i na jiná místa kůže a sliznic a vyvolat tak různě velká lokální postižení (eczema herpeticatum).

Respirační a sezónní nemoci

Jestliže máte jen slabé nachlazení, kašel, rýmu a podobné lehčí formy sezónních chorob, které vám jinak nebrání chodit do zaměstnání, návštěvu rušit nutně nemusíte. Prosíme však, abyste nás upozornili, pokud možno předem,  abychom mohli zajistit příslušná opatření, kterými zamezíme možnosti přenosu infekce na nás nebo ostatní klienty. Pokud však máte „neschopenku“ nebo váš stav je vážnější, prosíme vaši návštěvu včas zrušte.

Změna termínu

V naprosto výjimečných případech se může stát, že budeme nuceni Váš termín přesunout nebo zrušit. V takovém případě Vás samozřejmě budeme informovat neprodleně jakmile to bude možné, abychom Vám nezpůsobili zbytečné potíže.