Tým SlimFOX


Eva Kroulíková je pravým srdcem salonu SlimFOX, jelikož stála nejen u jeho zrodu, ale i u každého dalšího krůčku. Stará se o chod studia a zároveň se můžete svěřit i do jejich profesionálních rukou. Na své práci nejvíc miluje momenty, kdy se klienti po ošetření poprvé podívají do zrcadla a na tváři se jim objeví letmé pousmání, které značí, že jsou sami se sebou bezvýhradně spokojeni. Ráda používá při ošetření přístroje a kombinuje je s klasickou kosmetikou. Připravuje pro vás i naši specialitu – program pro krásu.


Barbora Vodenková je vystudovaná kosmetička a pedikérka. Bára je součástí týmu SlimFOX od roku 2021, kdy prošla celou řadou školení v oblasti kosmetiky i pedikúry tak, aby plnila naše vysoké standardy směrem ke klientům. Moc ráda masíruje, takže si určitě vyberte variantu ošetření s masáží. Zdokonalováním v pedikúře prošla i školením dlouholetého brněnského pedikéra Marka Mikulky.


Do rukou Anety Solničkové se můžete svěřit v rámci kosmetiky a pedikúry. Aneta u nás prošla několikaměsíčním školícím tréninkem tak, aby si zažila náš vysoce standardní přístup směrem ke každému klientovi. Má perfektní cit pro detail a v jejich rukách se budete cítit jako v bavlnce.


Jana Homolová je vystudovaná kosmetička, která je součástí týmu od roku 2015.
Oplývá citem pro detail a má dar dokonalé masáže společně se smyslem pro komplexní pojetí kosmetické péče. Jana dokáže během okamžiku vykouzlit dokonalé obočí i úsměv na vaší tváři. Aktuálně se věnuje zcela nové roli maminky, což jí moc přejeme. Těšíme se, až se k nám po „mateřské dovolené“ zase vrátí.


SlimFOX kosmetika a pedikúra v centru Brna