Náš tým

Kdo o Vás u nás ve SlimFOX bude pečovat? Seznamte se s naším týmem! Kosmetické i přístrojové ošetření pro nejkomplexnější pojetí krásy v centru Brna.

rezervace termínu
Eva Kroulíková

Eva Kroulíková

kosmetička a provozní salonu

Je pravým srdcem salonu SlimFOX, jelikož stála nejen u jeho zrodu, ale i u každého dalšího krůčku. Stará se o chod studia a zároveň se můžete svěřit i do jejich profesionálních rukou.

Na své práci nejvíc miluje momenty, kdy se klienti po ošetření poprvé podívají do zrcadla a na tváři se jim objeví letmé pousmání, které značí, že jsou sami se sebou bezvýhradně spokojeni. Ráda používá při ošetření přístroje a kombinuje je s klasickou kosmetikou. Připravuje pro vás i naši specialitu – program pro krásu.

Barbora Vodenková

Barbora Vodenková

kosmetička a pedikérka

Bára je kosmetička a pedikérka, je součástí týmu SlimFOX od roku 2021, kdy prošla celou řadou školení v oblasti kosmetiky i pedikúry tak, aby plnila naše vysoké standardy směrem ke klientům.

Moc ráda masíruje, takže si určitě vyberte variantu ošetření s masáží. Zdokonalováním v pedikúře prošla i školením dlouholetého brněnského pedikéra Marka Mikulky.

Aneta Solničková

Aneta Solničková

kosmetička a pedikérka

Do rukou Anety se můžete svěřit v rámci kosmetiky a pedikúry.

Aneta u nás prošla několikaměsíčním školícím tréninkem tak, aby si zažila náš vysoce standardní přístup směrem ke každému klientovi. Má perfektní cit pro detail a v jejich rukách se budete cítit jako v bavlnce.

Jana Homolová

Jana Homolová

kosmetička

Aktuálně se věnuje roli maminky, což jí moc přejeme. Těšíme se, až se k nám po „mateřské dovolené“ zase vrátí.