Laboratoires Renophase Paris


DR. MICHÈLE EYMARD, založila v roce 1984 laboratoře Renophase a měla k tomu opravdu mimořádný důvod. Toužila získat zpět svou tvář.

Laboratoires Renophase Paris v centru Brna

MEZNÍKY JEDNOHO ŽIVOTA
Michèle měla hvězdné mládí. Vášnivá milovnice hudby, modelka a studentka farmacie se zcela zvláštním zájmem o chemii sloučenin. V tomto věku se stala obětí vážné autonehody, vyvázla živá, ale se zdevastovaným obličejem. Levou stranu měla polámanou od čelisti až po oční důlek. Díky mnoha chirurgickým zákrokům byl její obličej zrekonstruován avšak za cenu mnoha jizev v obličeji. Slovy lékařů nebyla šance potlačit množství jizev žádnou vědeckou metodou.

 
Od toho okamžiku jsem měla v hlavě jen a jen jedno: Získat zpět svůj obličej! Nějaký způsob přece musel existovat! Dr. Michèlle Eymard
 
STUDIUM A VÝZKUM
S diplomem v kapse a s přirozeným zájmem o vědu a výzkum jsem si byla vědoma svého zanícení pro buněčný život: Jak si buňky mezi sebou předávají informace, jak je vyživit a detoxikovat a znovu jim dodávat ztracenou energii.
 
Výzkum se stal smysluplným ruku v ruce s jejími objevy a pracemi na téma: Buněčná obnova, přísvit naděje, a se vznikem laboratoří Renophase, které Michelle založila v roce 1984. Velmi rychle se ztotožnila se zkoumáním škodlivosti volných radikálů, které jsou výchozím bodem stárnutí pokožky. Fakt, že uvedla do popředí buněčná spojení schopná zvrátit mezibuněčné působení volných radikálů, posunul laboratoře Renophase o krok napřed ve světě dermakosmetiky.
 

SPLNĚNÝ SEN A NOVÁ PŘÁNÍ
Neznám nikoho jiného kdo by měl takovou touhu, vůli či lepší důvod dělat mimořádné produkty. Michèle a laboratoře Renophase budou pokračovat ve výzkumu a vyvin s jasným záměrem – vyvinout co nejvíce zacílené formule.
 

Michelle říká: „Uskutečnila jsem si svůj sen obnovit pokožku obličeje. Tento sen mě přivedl k další výzvě: Pomáhat ostatním s jejich problémy. Takto sdílím svoji životní cestu se všemi, které potkávám na svých konferencích v mnoha zemích, které navštěvuji.
 
Díky této cestě jsem se stala manželkou, matkou a čerstvě babičkou vnoučat, která se mě občas ptají: Proč máš pod okem ty slaboučké jizvičky? A já jim odpovídám, že tyto jizvičky jsou smyslem mého života…
 
Regenerace je životním cyklem vaší pokožky.
Má svůj příběh. Ten Váš. A já se o něj zajímám.
Dr. Michéle Eymard
 

Vyberte si z těchto ošetření:

Ošetření s glukonolaktonem
Peeling s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem
Efektivní ošetření pleti s masáží GUA SHA

Pomoc pro Vaši aknózní pleť
Citlivé ošetření akné
Ošetření pro teenagery
Ošetření rosacea
Ošetření pigmentací
Chemický peeling Renophase
Ošetření buněčné dlouhověkosti (zaměřeno i na krk a dekolt)
Cílené ošetření povadlého očního okolí