Laboratoires Renophase Paris

DR. MICHÈLE EYMARD, založila v roce 1984 laboratoře Renophase a měla k tomu opravdu mimořádný důvod. Toužila získat zpět svou tvář.

e-shop
Michelle zakladatelka Laboratoires Renophase

MEZNÍKY JEDNOHO ŽIVOTA

Michèle měla hvězdné mládí. Vášnivá milovnice hudby, modelka a studentka farmacie se zcela zvláštním zájmem o chemii sloučenin. V tomto věku se stala obětí vážné autonehody, vyvázla živá, ale se zdevastovaným obličejem. Levou stranu měla polámanou od čelisti až po oční důlek. Díky mnoha chirurgickým zákrokům byl její obličej zrekonstruován avšak za cenu mnoha jizev v obličeji. Slovy lékařů nebyla šance potlačit množství jizev žádnou vědeckou metodou.

STUDIUM A VÝZKUM

S diplomem v kapse a s přirozeným zájmem o vědu a výzkum jsem si byla vědoma svého zanícení pro buněčný život: Jak si buňky mezi sebou předávají informace, jak je vyživit a detoxikovat a znovu jim dodávat ztracenou energii.

Výzkum se stal smysluplným ruku v ruce s jejími objevy a pracemi na téma: Buněčná obnova, přísvit naděje, a se vznikem Laboratoires Renophase, které Michelle založila v roce 1984. Velmi rychle se ztotožnila se zkoumáním škodlivosti volných radikálů, které jsou výchozím bodem stárnutí pokožky. Fakt, že uvedla do popředí buněčná spojení schopná zvrátit mezibuněčné působení volných radikálů, posunul laboratoře Renophase o krok napřed ve světě dermakosmetiky.

SPLNĚNÝ SEN A NOVÁ PŘÁNÍ

Neznám nikoho jiného kdo by měl takovou touhu, vůli či lepší důvod dělat mimořádné produkty. Michèle a laboratoře Renophase budou pokračovat ve výzkumu a vývoji s jasným záměrem – vyvinout co nejvíce zacílené formule.

Michelle říká: „Uskutečnila jsem si svůj sen obnovit pokožku obličeje. Tento sen mě přivedl k další výzvě: Pomáhat ostatním s jejich problémy. Takto sdílím svoji životní cestu se všemi, které potkávám na svých konferencích v mnoha zemích, které navštěvuji.
Díky této cestě jsem se stala manželkou, matkou a čerstvě babičkou vnoučat, která se mě občas ptají: Proč máš pod okem ty slaboučké jizvičky? A já jim odpovídám, že tyto jizvičky jsou smyslem mého života…
Regenerace je životním cyklem vaší pokožky.
Má svůj příběh. Ten Váš. A já se o něj zajímám.
Dr. Michéle Eymard
Ošetření buněčné dlouhověkosti

Ošetření buněčné dlouhověkosti

Známe tajemství buněčné dlouhověkosti pleti s genem mládí Klotho. Cíleně zaměřeno na opomíjenou partii krku a dekoltu dokonalé na pleť, krk i dekolt.

Nová pleť s glukonolaktonem

Hloubková hydratace

Ošetření s glukonolaktonem je u nás bestsellerem. Je variabilní, hloubově hydratační a má skvělé výsledky na každé pleti včetně té hypersensitivní.

Kyselina mandlová & glukonolakton

Hydratace s mandlí

Peeling s kyselinou mandlovou, který pleť rozjasní a vyhladí. Reguluje produkci mazu, je keratoregulátor a pomůže dohojit drobné záněty.

Skin Rebalancing Laboratoires Renophase

Skin Rebalancing

Pro pleť, kterou trápilo akné. Přesto se sem-tam něco může objevit. Nebo řešíte post-zánětlivé stavy pleti, potřebujete stáhnout drobný zánět a zároveň hydratovat.

Lifting BOOST

Lifting BOOST

Intenzivní liftingová péče o unavenou pleť se známkami stárnutí. Součástí kosmetického je i péče PDT světlem. Pro ženy, které vědí co chtějí.

Keratoregulateur BOOST Renophase

Keratoregulateur BOOST

Ošetření pleti se zánětlivým akné. Efektivní řešení pomocí vícenásobného soft peelingu a intenzivních ingrediencí s postupným uvolňováním.

Citlivé ošetření akné

Citlivé ošetření akné

Kyselina azelaová  je hvězdou mezi soft-peelingy! Nejen že dokáže ulevit od akné a rosacey, ale působí i proti nadměrné pigmentaci. A právě proto je tak oblíbená. 

Ošetření rosacea

Ošetření rosacea

Rosacea je běžné, chronické, recidivující, zánětlivé onemocnění pleti s trvalým zarudnutím a tvorbou pupínků. Rosacea postihuje až 10 % populace.

Jak na pigmentace?

Jak na pigmentace?

Trápí Vás pigmentace? Efektivní řešení pigmentace s lékařskými peelingy. Cílené ošetření jak na melasma tak na další druhy pigmentací.

Chemický peeling Renophase

Fotosenzitivní chemický peeling

První fotodynamické peelingy na trhu! Ošetření, po kterém se do hodiny stane Vaše pleť krásnější. Zvládnete ho dokonce i v obědové pauze.

Ošetření pro teenagery

Ošetření pro teenagery

Lepší pozdě nežli později! U nás víme, co děláme a proč to děláme. Tvář je část těla, kterou prostě neschováme, a která tak dokáže pěkně potrápit.

Efektivní ošetření s GUA SHA

Efektivní ošetření s GUA SHA

Pro všechny s rušným programem a svižným životním stylem. Expresní ošetření s masáží GUA SHA a silnou masku. Do hodiny jste znovuzrozená!