Peeling s kyselinou mandlovou


Laboratoires Renophase to je 30 let výzkumu

Více než 30 let se laboratoře Renophase soustředí na výzkum buněčné regenerace v estetické dermatologii. Renophase má jasný cíl: Poskytnout kožní tkáni ztracenou rovnováhu a obranyschopnost.


Peeling s kyselinou mandlovou u SlimFOX


Kyselina mandlová & glukonolakton

Jedná se o jemný povrchový peeling s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem pro citlivou až normální pokožku. Rozjasní a vyhladí, reguluje produkci mazu a je melano-korektor. Doporučujeme pro pleť, kterou trápí:

  • mastná pokožka s nedostatky
  • pigmentové skvrny
  • mdlý tón
  • nesjednocený tón

Ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, aplikace kyseliny mandlové, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky. Závěrečný krém podle potřeb pleti.

 

Cena 2 550 Kč


Tento peeling působí na hypersoudržnost vnitřních korneocytů. Zbavuje pokožku zrohovatělé vrstvy. Návrat k fyziologické exfoliaci dodá pokožce lepší uspořádanost, strukturu a buněčnou pohodu. Tón pleti se rozjasní, pokožka je na pohled zdravější, její textura zjemněná a póry stažené. Díky glukonolaktonu je pleť hloubkově hydratovaná a neuvěřitelně zjemněná.


KYSELINA MANDLOVÁ
Kyselina fenyl glykolová je velmi dobře snášena, protože její molekuly jsou větší než molekuly kyseliny glykolové. Zjemňuje hyperkeratózní, zrohovatělou vrstvu kůže a urychluje buněčnou obnovu. Má antibakteriální schopnosti, které jsou velmi prospěšné v péči o zánětlivé akné. Má antityrozinázní účinky a oslabuje viditelnost pigmentových skvrn. Oživuje pokožku.


GLUKONOLAKTON
Přírodní molekula, která se přeměňuje v polyhydroxidovou kyselinu Glukoronovou. Jemně exfoliuje, má velkou schopnost zadržovat vodu a propůjčuje tak pleti jemnost. Působí proti volným radikálům, je velice dobře snášen citlivou pokožkou a zmenšuje její podráždění.


ZAJÍMAVOST: Kyselina mandlová byla objevena v roce 1909 při zahřívání amygdalinu, extraktu z hořkých mandlí. Objevili ji J. W. Walker a V. K. Krieble název sloučeniny byl odvozen (nejprve v němčině) právě podle mandle.