Proč SlimFOX, kosmetický salon v centru Brna?

Máme jasné argumenty, proč svěřit vaši pleť a tělo právě nám.

Co znamenitě umíme?

Jsme nejkomplexnější kosmetické studio v Brně, provádíme klasické kosmetické ošetření, je-li to účelné, účinek zvyšujeme nejrůznějšími přístroji jako je čistící ultrazvuková špachtle, infra fotorejuvenace, radiofrekvenční podpora kolagenu atp. Při první návštěvě provedeme základní diagnostiku pleti a doporučíme nejvhodnější způsob kosmetické péče.

Spolupracujeme se značkami Maria Galland Paris a Laboratories RENOPHASE Paris.  Záměrně jsme zvolili takové partnery, kteří mají nejen tradici, ale především prokazatelné výsledky a též investují do výzkumů. Svěřte se nám do péče.

Pravidelná péče = viditelné a dlouhodobé výsledky!

Pravidelnost, slůvko, které je nepostradatelné v mnoha lidských činnostech. Jeho důležitost nám vštěpovali od malička. Vzpomínáte na čištění zubů? 🙂 Opusťme vzpomínky na dětství, ale připusťme si jednu věc. Je pro nás čištění zubů samozřejmostí? Tak takovou by měla být i pravidelná a správná péče o naši pleť.

 

Náš tip:

Pro mladistvý a pěstěný vzhled pleti doporučujeme absolvovat 2x ročně intenzivní kúru několika kosmetických a přístrojových ošetření, a to v krátkých intervalech, tzv. face program. Kúra Vaši pleť nadopuje vitamíny a vskutku efektivně si poradí s hlavními nedokonalostmi. Další pravidelná měsíční ošetření pak přispívají k dlouhodobému účinku a k vylepšení celkového stavu pokožky.

Každý jsme jiný, na každého z nás působí odlišné vlivy. Naši silnou stránkou je osobní přístup. Jsme tu od toho, abychom Vám dokázali dobře poradit, vybrat nejvhodnější ošetření a plně Vás uspokojit. Jsme otevřeni Vašim dotazům a individuálním přáním.

Dárkové poukazy

Zážitek profesionálního kosmetického ošetření ocení vskutku každý, u žen to pak platí dvojnásob. Na rozdíl od věcí, které se brzy omrzí, přináší péče o pleť viditelný výsledek spojený s relaxací. Zaručujeme se tedy, že pokud se rozhodnete zakoupit dárkový poukaz SlimFOX, obdarovaného jisto jistě potěšíte a my tady se pak již postaráme o jeho maximální spokojenost.

Udělejte si čas, zastavte se, obdarujte, radujte se…..

Dárková karta SlimFOX

Galerie

SlimFOX - kosmetika v centru Brna
Limitka růže a ametyst od Maria Galland
LED/PDT terapie