Co znamenitě umíme?

Jak to u nás funguje a co umíme opravdu skvěle? Necháme Vás nahlédnout pod pokličku a najdeme řešení i na Vaše starosti s pletí.

ÚVODNÍ OŠETŘENÍ S DIAGNOSTIKOU

Bude nás zajímat jak se o svou pleť staráte, co jste zvyklí používat a domluvíme se na dalších možnostech péče, uděláme základní diagnostiku pleti. Nebojte se, je to snadnější než test z matematiky.

PRAVIDELNOST

Pokud to myslíte se svou pletí vážně, tak to bez pravidelnosti nepůjde. Pokud chcete dát sbohem černým tečkám, pupínkům či přibývajícím vráskám, pak jste u nás správně.

POSTARÁME SE I O TEENAGERY

Víme jak důležité je mít správné návyky hned od počátku. Proto chceme pomoci i Vašim dětem s prvními kroky správné péče o pleť. Ať nemusí projít tou sérií pokusů a omylů jako jejich vrstevníci a generace před nimi.

JSME DOBŘÍ NA AKNÉ

Už od roku 2010 pomáháme našim klientům s akné. Máme spoustu zkušeností, výbornou lékařskou kosmetiku i celou řadu přístrojů. Odhoďte stud, pomůžeme i Vám.

ZASTAVÍME STÁRNUTÍ

Nebo jej aspoň potlačíme. Máme slušné přístrojové vybavení, které kombinujeme s klasickou pleťovou péčí. Víme o postupech, které dokáží malé zázraky. S lehkou nadsázkou říkáme, že známe řešení, pro které by ženy 40+ i „zabíjely“.

VYBEREME VÁM VHODNOU PÉČI NA DOMA

Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii.

NEJVHODNĚJŠÍ OŠETŘENÍ

Vždy vám navrhneme několik možností jak se dostat k cíli. Probereme možné alternativy a sdělíme Vám ceny všech možností. Doporučujeme jen to, o čem jsme přesvědčení, že má smysl. Jakou cestu zvolíte už záleží jen na Vás.