Nová pleť s glukonolaktonem


Koncept péče pro zcela novou a zdravou pleť! Glukonolakton je ošetření, které je vhodné především pro pleť podrážděnou, aktuálně zcitlivěnou či běžně citlivou. Ošetření doporučujeme celoročně pro všechny typy pleti, pro muže i ženy. 
Nová pleť s glukonolaktonem od Renophase

Tohoto ojedinělého ošetření s glukonolaktonem si všimly i redaktorky portálu salony-krásy.cz, přečtěte si článek.


GLUKONOLAKTON OBSAHUJE I 3 ESENCE PRO OBNOVU PLETI

  • Glukonolakton – šetrná exfoliace a hloubková hydratace
  • Laminine 5 – je klíčová složka bazální membrány a zrychluje obnovu epidermis, aktivací „receptoru hydratace“
  • CD44 – s touto aktivní látkou jsou stimulovány receptory hydratace a pleť si schopna sama vyrobit kyselinu hyaluronovou

ŘEŠENÍ PRO ZCITLIVĚLOU, PODRÁŽDĚNOU, CITLIVOU I BĚŽNOU PLEŤ

  • dosáhneme okamžité hloubkové hydratace
  • viditelného omlazení
  • neuvěřitelného zjemnění na dotek

GLUKONOLAKTON MÁ VÝSLEDKY!

Ošetření s maximálním účinkem, rychlým a viditelným výsledkem. Glukonolakton je cílená exfoliace bez nežádoucích účinků u hypercitlivých pletí. Sacharid, který toto ošetření obsahuje chrání naši pleť před oxidací, vyhlazuje, hydratuje a posiluje strukturu pleti. Absorbuje VŠECHNY molekuly vody na sebe. Výsledkem ošetření je dokonalé zjemnění, dlouhodobá hydratace a pleť září krásou.

Michaela Salačová, blogerka
Michaela Salačová, blogerka Ošetření s glukonolaktonem od Laboratoires RENOPHASE

Okamžitě viditelný výsledek, a to nejen na pohled, ale i na dotek. Celé ošetření je velmi příjemné a pleť je po něm viditelně krásnější, hladší, sjednocená a odpočatá!

 CO JE TO GLUKONOLAKTON? Glukotonolakton je polyhydroxy kyselina (PHA) přirozeně se vyskytující v kůži, má silné anti-agingové účinky bez podráždění a je vhodná i pro pacienty s klinicky citlivou pletí, rosaceou nebo po kosmetickém zákroku. Jako antioxidant inhibuje elastázu, enzym degradující elastinová vlákna, a tím napomáhá zachování zdravé tkáně a udržení mladistvé elasticity pleti. Posiluje funkci kožní bariéry, snižuje citlivost na dráždivé látky a zarudnutí kůže v průběhu času. Glukonolakton nezvyšuje citlivost na sluneční záření. 
Glukonolakton

UKÁZKOVÉ VARIANTY OŠETŘENÍ S GLUKONOLAKTONEM

  • JAS A VITALITA – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky nebo masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratuje a revitalizuje. Závěrečný krém podle potřeb pleti. 
  • ZTRÁTA HUTNOSTI PLETI – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy obnovujícího séra VOLUME, pro metabolickou obnovu a restruktualizaci pleti. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky nebo masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. 
  • DEHYDRATACE – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy hydratačního a vyvažujicího séra RÉHYDRATANT, které dodá plet hydrataci, posílí kožní bariéru pleti. A obnovuje ji a chrání důležitým antiradikálovým působením. Nanesení masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. 

Cena 1 900 Kč

Všechny produkty se vyrábí z vody ESKA, což je nejčistější pitná voda na světě z Aljašky. Rozdíl použité vody se pozná v biokompatibilitě pleti. Lékařská technologie působí ve velké hloubce = péče o epidermis i hluboko v dermis s podporou růstu elastinu. Mezi jednotlivými vrstvami pleti se vytváří správně a zdravě strukturovaná zrohovatělá vrstva. Pokud chceme mít zdravou pleť, která se správně obnovuje je velice důležitá mikrocirkulace krve i stimulace a výživa bazální membrány a keranocytů. Spojení keranocytů a dermis v pleti se díky našemu zrychlenému životnímu stylu ztenčuje.


VÍTE, ŽE? 80% klientek ve věku 30-50 let má pleť zcitlivělou nebo citlivou věkem, stresem, životním stylem.

Slunečními paprsky způsobují až 90% viditelných známek stárnutí. Slunce nám mění genetickou informaci pleti. Používejte ochranné opalovací přípravky v kombinaci s antioxidační péčí o Vaši pleť.


ZAJÍMAVOST

Naše pleť se regeneruje 3x rychleji v noci než ve dne. Přibližně v 21 hodin se z pleti nejvíce odpařuje voda, proto v tento čas používejte silně hydratační krém či sérum a Vaše pleť si začne vytvářet zásobu vody na další den.

JAK TO FUNGUJE?

Jedná se o 100% přírodní molekulu, která blokuje volné radikály, váže na sebe vodu, působí jako exfoliant a má přirozenou solární ochranu. Glukonolakton je přirozeně přitahován vodou, proto pokud je aplikován na kůži pohlcuje molekuly vody a tím umožňuje rychlý průnik do kůže. Výsledkem je okamžité zjemnění pleti, bezprostředním důsledkem je hydratace suchá a dehydrovaná pleť je zjemněná. Po ošetření je pleť hladká, velmi měkká na dotek, zpevněná, viditelně ozdravělá a regeneruje se. Glukonolakton je přírodní látka, která se běžně používá v potravinářském průmyslu a ze zcela netoxická. To je také jeden z důvodů, proč má ideální předpoklady pro použití pro citlivou i atopickou pleť.