Nová pleť s glukonolaktonem


Koncept péče pro zcela novou a zdravou pleť! Péče, která byla vyvinuta především pro pleť podrážděnou, aktuálně zcitlivěnou či běžně citlivou. Ošetření je vhodné celoročně pro všechny typy pleti, pro muže i ženy. 

Nová pleť s glukonolaktonem od Renophase

Tohoto ojedinělého ošetření si všimly i redaktorky portálu salony-krásy.cz, přečtěte si článek.

Ošetření obsahuje 3 esence pro „novou pleť“: glukonolakton – který provede exfoliaci a hloubkovou hydrataci, Laminine 5 – je klíčová složka bazální membrány a zrychluje obnovu epidermis, aktivací „receptoru hydratace“ CD44, si je pleť schopna sama vyrobit kyselinu hyaluronovou. 

Představujeme Vám zcela nový koncept pro zcitlivěnou, podrážděnou, citlivou i zcela běžnou pleť. Ošetřením s glukonolaktonem dosáhneme:

  • okamžitá hloubková hydratace
  • viditelné omlazení
  • neuvěřitelné zjemnění na dotek

Maximální účinek s rychlým a viditelným výsledkem. Nesporná výhoda je okamžitý pocit jemnosti a komfortu. Kapacita obnovy naší pleti je závislá na mládí naší pleti. Glukonolakton je cílená exfoliace bez nežádoucích účinků u hypercitlivých pletí. Sacharid, který toto ošetření obsahuje chrání naši pleť před oxidací, vyhlazuje, hydratuje a posiluje strukturu pleti. Glukonolacton absorbuje VŠECHNY molekuly vody na sebe. Výsledkem je dokonalé zjemnění, dlouhodobá hydratace a pleť září krásou.

Markéta F.
Markéta F. kosmetické ošetření s glukonolaktonem

Měla jsem možnost si užít kosmetickou hodinu a půl a to právě ve studiu SlimFOX. Byla to první kosmetická návštěva a byla jsem nadmíru spokojena. Perfektně jsem si odpočinula. Eva přesně věděla co moje pleť potřebuje a nakonec mě nalíčila. Odcházela jsem s pocitem úžasné pleti a ten přetrvává i po týdnu po ošetření. Rozhodně doporučuji všem co váhají zda zajít do tohoto studia, fakt to stojí za to, užít si hodinu jen sama pro sebe s naprostým komfortem a luxusem….. 🙂

Božena Š.
Božena Š. kosmetické ošetření s glukonolaktonem

Absolvovala ve studiu SlimFOX ošetření pleti s glukonolaktonem. S ošetřením jsem byla velice spokojená, jelikož mám citlivou pleť. Musím říct, že tohle ošetření dělá divy. Kromě odlíčení, čistění, nanášení séra, … zapůsobila na mě aplikace glukonolaktonu ve vrstvách. Moje pleť byla v krátkém čase zjemněná, omlazená a co je důležité, plně hydratovaná. Tohle ošetření všem moc ráda doporučuji, věřím, že tak , jako já, budete všichni spokojeni a budete se do studia SlimFOX vždy rádi vracet.


Michaela Salačová, blogerka
Michaela Salačová, blogerka Ošetření s glukonolaktonem od Laboratoires RENOPHASE

Okamžitě viditelný výsledek, a to nejen na pohled, ale i na dotek. Celé ošetření je velmi příjemné a pleť je po něm viditelně krásnější, hladší, sjednocená a odpočatá!

 CO JE TO GLUKONOLAKTON? Glukotonolakton je polyhydroxy kyselina (PHA) přirozeně se vyskytující v kůži, má silné anti-agingové účinky bez podráždění a je vhodná i pro pacienty s klinicky citlivou pletí, rosaceou nebo po kosmetickém zákroku. Glukonolakton jako antioxidant inhibuje elastázu, enzym degradující elastinová vlákna, a tím napomáhá zachování zdravé tkáně a udržení mladistvé elasticity pleti. Glukonolakton posiluje funkci kožní bariéry, snižuje citlivost na dráždivé látky a zarudnutí kůže v průběhu času. Glukonolakton nezvyšuje citlivost na sluneční záření. 

  • ZTRÁTA JASU A VITALITY – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky nebo masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. 
  • ZTRÁTA HUTNOSTI PLETI – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy obnovujícího séra VOLUME, pro metabolickou obnovu a restruktualizaci pleti. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky nebo masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. 
  • ZTRÁTA HYDRATACE – ošetření obsahuje: odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy hydratačního a vyvažujicího séra RÉHYDRATANT, které dodá plet hydrataci, posílí kožní bariéru pleti. A obnovuje ji a chrání důležitým antiradikálovým působením. Nanesení masky hydro-equlibrant peptides, která je hydratační a revitalizační. Závěrečný krém podle potřeb pleti. 

Cena 1 900 Kč

Chci si vybrat termín on-line

 

Všechny produkty jsou vyráběné z vody ESKA, což je nejčistější pitná voda na světě z Aljašky. Rozdíl v použité vodě se pozná v biokompatibilitě pleti. Lékařská technologie působí ve velké hloubce = péče o epidermis i hluboko v dermis s podporou růstu elastinu. Mezi jednotlivými vrstvami pleti se vytváří správně a zdravě strukturovaná zrohovatělá vrstva. Pokud chceme mít zdravou pleť, která se správně obnovuje je velice důležitá mikrocirkulace krve i stimulace a výživa bazální membrány a keranocytů. Spojení keranocytů a dermis v pleti se díky našemu zrychlenému životnímu stylu ztenčuje.

80% klientek ve věku 30-50 let má pleť zcitlivělou nebo citlivou věkem, stresem, životním stylem.

 

GLUKONOLAKTON – jedná se o 100% přírodní molekulu, která blokuje volné radikály, váže na sebe vodu, působí jako exfoliant a má přirozenou solární ochranu. Je přirozeně přitahován vodou, proto pokud je aplikován na kůži pohlcuje molekuly vody a tím umožňuje rychlý průnik do kůže. Výsledkem je okamžité zjemnění pleti, bezprostředním důsledkem je hydratace suchá a dehydrovaná pleť je zjemněná. Po ošetření je pleť hladká, velmi měkká na dotek, zpevněná, viditelně ozdravělá a regeneruje se. Glukonolakton je přírodní látka, která je běžně používána v potravinářském průmyslu a ze zcela netoxická. To je také jeden z důvodů, proč má ideální předpoklady pro použití pro citlivou i atopickou pleť. 

ZAJÍMAVOST: Naše pleť se regeneruje 3x rychleji v noci než ve dne. Přibližně ve 21 hodin se z pleti nejvíce odpařuje voda, proto v tento čas používejte silně hydratační krém či sérum a Vaše pleť si začne vytvářet zásobu vody na další den.

VÍTE ŽE? 90% viditelných známek stárnutí je způsobeno slunečními paprsky? Slunce nám mění genetickou informaci pleti. Doporučujeme používat ochranné opalovací přípravky v kombinaci s antioxidační péčí o Vaši pleť.