Nedávno jsem si opět dopřála ošetření v salonu SlimFOX – s paní kosmetičkou Evou jsme se domluvily opět na péči s oblíbeným glukonolaktonemToto ošetření mám již vyzkoušené a je pro mě vždy doslova sázkou na jistotu, funguje totiž zaručeně, s okamžitě viditelným výsledkem. Toto ošetření je doslova vzpruhou pro pleť – pokud pokožka jeví známky dehydratace, únavy, znečištění… Je to moje nejoblíbenější ošetření ve SlimFOXu a moc ráda jej doporučím i vám. 🙂 
 
Sázka na jistotu - glukonolakton!
 
NEVÍDANÁ HYDRATACE PLETI
Cílem tohoto ošetření je primárně hydratace
– ta je i vzhledem k horkým letním dnům více než žádoucí. Ošetření je vhodné i pro citlivou a podrážděnou pleť a dá se přizpůsobit aktuálním potřebám pleti – my se zaměřily právě na hydrataci, ta je pro mou hezky vypadající pleť doslova klíčová.
 
Úvodem ošetření je opět odlíčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem. Glukonolakton – který má silné anti-age účinky a aplikuje se ve vrstvách. Na pleť se také nanese detoxikační sérum Detox s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Druhé sérum je vysoce hydratační, zároveň posiluje kožní bariéru pleti. Maska je rovněž hydratační, revitalizační, v mém případně paní kosmetička zvolila i unikátní masku na oční okolí z velmi jemného materiálu, maska byla velice příjemná, rovněž hydratační a zklidňující. Závěrečný krém se pak aplikuje dle potřeby pleti.
 
A VÝSLEDEK?
Efekt tohoto ošetření je znatelný opravdu okamžitě, a to nejen vizuálně, ale i dotekem – pleť je neuvěřitelně hebká, jemná a evidentně hydratovaná. Vrásky nejsou tolik patrné, pleť působí odpočatě a celkově velmi zdravě. Určitě toto ošetření vyzkoušejte, já jsem z něj pokaždé přímo nadšená!