Ošetření s modelační maskou

TŘI M – MOZAIKOVÁ MODELOVACÍ METODA – NEDOSTUPNÉ, VYŘAZENO Z NABÍDKY

AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ, VYŘAZENO Z NABÍDKY

Paříž 1960

V tomto světovém hlavním městě krásy a avantgardní tvořivosti jedna mladá žena udělala rozhodnutí, které jí změnilo život a nakonec úplně proměnilo také životy jiných lidí. Jako tanečnice měla opravdovou vášeň pro vyjadřování krásy a byla naprosto přesvědčena, že klíčem ke kráse je energie. V hloubi duše cítila, že každá žena má svou vlastní jedinečnou energii, díky níž je krásná a září. Stalo se tedy jejím snem a posláním odhalovat energii krásy díky nové generaci odborně vytvořené kosmetiky pro péči o pleť. V roce 1962 se díky spojení nejmodernějšího dermatologického výzkumu s nejsofistikovanějším kosmetickým uměním zrodila nová metoda Maria Galland, a s ní i úplně nová značka péče o krásu, která je až dodnes dostupná pouze v těch nejvybranějších salonech a lázních.

Inspirace tancem

Maria Galland se při vytváření své mimořádné modelovací metody, která je založená na energii, harmonii a preciznosti nechala inspirovat svými zkušenostmi z oblasti tance ve spojení se zjištěním, že každá pokožka má svou mozaiku potřeb.

Inspirace energií

Využila energie, která se ukrývá v síle každého doteku a pohybu a vytvořila vlastní přelomovou modelovací techniku. Jedná se o choreografii gest, která jsou prováděna přesnými a tahy rukou kosmetiček školených v Académie de Beauté Maria Galland. Toto ošetření s exkluzivní mozaikovou diagnostikou pleti a pečlivě vybranými ingrediencemi produktů poskytuje to nejlepší z vědy a přírody.

 • MOZAIKOVÁ – dokonale individualizovaná aplikace účinných esencí a vyrovnávacích krémů. To nejlepší pro Vás a Vaši pleť!
 • MODELOVACÍ – exkluzivní spojení manuálních modelovacích technik a inovonaných aplikačních pomůcek pro dokonalou aplikaci i výsledek
 • METODA – jedinečný zážitek v péči o krásu ve spojení s mejmodernějšími metodami
OŠETŘENÍ S OSVĚDČENOU ÚČINNOSTÍ Účinek tohoto ošetření je velkolepý a okamžitě viditelný. Rysy obličeje jsou okamžitě upraveny a zvýrazněny, pleť je viditelně obnovená, je pevnější, sjednocená a plná hebkosti. Tato MOZAIKOVÁ MODELOVACÍ METODA není jen obyčejným ošetřením pleti, jde o obdivuhodný zážitek, který budete chtít zažívat znovu a znovu….

OŠETŘENÍ S OSVĚDČENOU ÚČINNOSTÍ

Účinek tohoto ošetření je velkolepý a okamžitě viditelný. Rysy obličeje jsou okamžitě upraveny a zvýrazněny, pleť je viditelně obnovená, je pevnější, sjednocená a plná hebkosti. Tato MOZAIKOVÁ MODELOVACÍ METODA není jen obyčejným ošetřením pleti, jde o obdivuhodný zážitek, který budete chtít zažívat znovu a znovu….

Cena 4 050 Kč

INDEX OMLAZENÍ: O 90 % MLADŠÍ VZHLED POKOŽKY* V 90 MINUT TRVAJÍCÍM OŠETŘENÍ PLETI

*Výsledky testu jsou založeny na jedné aplikaci 3A MODELOVACÍHO KOMPLEXU PRO PREVENCI STÁRNUTÍ u 35 osob ve věku 40 – 60 let za klinických dermatologických podmínek, výsledek vyjádřen v %, celkový výsledek se zakládá na aritmetickém průměru výsledků ohledně pevnosti, hladkosti, vyšší elasticity a vláčnosti pokožky.

INOVACE A ZVÝŠENÍ PROPUSTNOSTI AKTIVNÍCH LÁTEK DO PLETI

Toto ošetření prošlo inovací a vy získáte nejen delší (90 minutovou) péči o pleť, ale i veškeré aktivní látky z produktů se dostanou hlouběji do pleti díky novému boosteru Maria Galland 33. Tento produkt, který účinkuje v synergii s modelační maskou Maria Galland 3A umožňuje pronikání aktivních složek přes kožní vrstvy. Peptidy zvyšují propustnost a zmenšují trans-epidermální rezistenci a fosfolipidy k sobě přitáhnou aktivní látky jako magnet!

Ošetření obsahuje:

 • uvítání a základní diagnostiku pleti + welcome touch
 • jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61
 • jemný peelingový krém 41
 • nanesení jemné krémové čistící masky 2 s extraktem z břečťanu, jahody a vitamínem B6
 • tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
 • šetrné čištění pleti ultrazvukem
 • aplikace boosteru Maria Galland 33
 • aplikace ULTIM´BOOST dle potřeb Vaší pleti. Koncentráty jsou bohaté na silné aktivní složky
 • relaxační masáž  mozaikové modelovací metody proti stárnutí s krémem 5B
 • nanesení krému a vytvoření „mozaiky“
 • aplikace modelační masky „na gázu“ na obličej krk a dekolt speciálním aplikátorem. Díky termálním účinku se aktivní látky vstřebávají do pleti. Jak maska tuhne způsobuje jemný tlak na obličej a má díky tomu silný LIFTINGOVÝ EFEKT. Po sejmutí masky tonizace hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
 • Závěrečný krém podle typu pleti a doporučení vhodné péče na doma
 • doba ošetření přibližně 90 minut

A moje dojmy? Opět skvělé! Pleť vypadá i dlouho (nyní cca 14 dnů) po ošetření skvěle. Bez viditelných hlubokých vrásek, je svěží, hladká na dotek, hydratovaná. Skvělé ošetření, které určitě vyzkoušejte! 

Michaela Salačová

ošetření s modelační maskou

Ošetření bylo velice příjemné, každý aplikovaný produkt krásně a jinak voněl. Měla jsem ze začátku trochu strach, jestli maska nebude moc hřát. Ale obavy byly zbytečné. Cítila jsem se příjemně a výsledek ošetření byl opravdu úžasný. A musím podotknout, že druhý den ráno jsem vypadala ještě lépe než bezprostředně po ošetření. Pleť přes noc „docucla“ všechny přípravky a ráno byl pohled do zrcadla nádherný.

Hana J.

ošetření s modelační maskou

Specifické pohyby MOZAIKOVÉ MODELOVACÍ METODY, které byly vytvořeny na základě původních gestických pohybů navržených paní Marií Galland a které jsou přizpůsobeny dnešním znalostem anatomie obličeje, jsou vytvořeny podle anatomie obličejových svalů tak, aby měly silný liftingový účinek, a jsou dále podpořeny použitím nového MODELOVACÍHO APLIKÁTORU, který umožňuje vytvarovat a remodelovat rysy obličeje.