Slunce, pláž a šumění moře, drink a pohoda…… Plánujete už dovolenou? Určitě si přibalte do svého stylového zavazadla ještě tyto tři božské výrobky bez kterých by to nebylo ono! Ke každému plnohodnotnému výrobku získáte ještě miniaturu z tělové řady. Vyzkoušejte celkem 6 úžasných produktů, které budou hýčkat Vaše tělo!

  • Gelová péče proti celulitidě inspirovaná kryoterapií 419 – Fluid proti celulitidě s kryoterapeutickým účinkem redukuje pomerančovou kůži a viditelné nerovnosti pokožky. Funguje jako prevence vzniku nových tukových buněk. Zpevňuje a zjemňuje, zvyšuje elasticitu pokožky. Hydratuje a aktivuje obnovu buněk. Podporuje mikrocirkulaci, odplavuje toxiny a odvodňuje. Obsahuje mentol pro intenzivní a dlouhotrvající chladivý efekt. Alpské byliny a kmenové buňky kostivalu hydratují, vyživují a chrání. Pro každý typ pokožky. Cena 1 509 Kč + dárek miniatura výživného hydratačního tělového balzámu 422 (30 ml)
  • Jemný pěnový peeling 412 se na těle něžně rozplyne. Zažijte pocit sametově hebké pleti! Exfoliátor s krémovou pěnou má květinově-ovocnou vůni. Velmi jemné částečky šetrně odstraňují odumřelé buňky. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější. Obnovuje povrch pokožky, zvyšuje její elasticitu a pevnost tkáně. Podporuje odvodnění a eliminaci toxinů. Je ideálním doplňkem zeštíhlujících a zpevňujících přípravků, protože optimálně připraví pokožku pro příjem aktivních látek z péče. Opravdový smyslový požitek! Cena 862 Kč + dárek miniatura krému na modelaci postavy 410 (30 ml)
  • Jemný krémový deodorant s kořenem lékořice a ovsem 425 zvyšuje obranyschopnost pleti a působí protizánětlivě. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Neobsahuje alkohol. Zpomaluje pocení a zajišťuje dlouhodobou ochranu. Neutralizuje zápach. Zklidňuje a chrání citlivou pokožku v podpaží. Cena 475 Kč + dárek miniatura sprchového gelu 415 (30 ml)