Máme za sebou dlouhé prázdniny, léto je čas kdy tak trošku „lajdáme“ péči o sebe. Známe to všechny, občas se stane, že zapomeneme na sérum či oční krém. Teď je čas všechna naše prázdninová provinění napravit. 

Hledáte jemný liftingový oční krém pro jemné vrásky? Tak jste ve správný čas na správném místě! Právě teď do vyprodání zásob na Vás čeká oční krém, který si hravě poradí i váčky a tmavými kruhy kolem očí.

OČNÍ KRÉM MARIA GALLAND 100
Lehký a osvěžující gelový krém na oči působí proti vráskám, zpomaluje stárnutí pleti, redukuje otoky, váčky a tmavé kruhy pod očima. Představuje kompletní péči proti stárnutí. Osvěžuje, hydratuje, regeneruje a zklidňuje. Obsahuje výtažek z kmenových buněk jablka, který působí proti stárnutí. Pohankový vosk účinkuje proti tmavým kruhům. Glykosaminoglykany ve spolupráci s peptidy působí proti váčkům pod očima. Arganový olej proti regeneruje a je účinný proti stárnutí pleti.

Cena 992 Kč (sleva 30%)
běžná cena 1 417 Kč

CESTOVNÍ SET MAKE-UP SE ZRCÁTKEM A TAŠTIČKOU
Krásná sada dekorativní kosmetiky „Trip to the Eiffel Tower“ obsahuje: černou posilující a prodlužující černou řasenku, objemový transparentní lesk na rty, čirý lak na nehty a zrcátko s taštičkou.

Cena 986 Kč (sleva 30%)
běžná cena 1 409 Kč

BEAUTY TIP: Potřebujete bleskovou pomoc pro Vaše oční okolí? Pomůže maska 100B, je osvěžující, liftingová s SOS efektem. Hydrogelové polštářky působí proti vráskám, hydratují a obsahují výtažek z kmenových buněk vzácné odrůdy švýcarského jablka Uttwiler Spatlauber. První pomoc pro okamžitý omlazující efekt Vašich očí. Cena 262 Kč/ks.

Akce je platná jen do vyprodání zásob nebo do 30. září 2016.