Tato jarní péče zahrnuje:

K této jarní péči pro Vás máme přichystané miniprodukty Maria Galland v hodnotě 1 500 Kč, které si sama vyberete. 

 Cena za 4 ošetření 4 640 Kč

 

Podmínky akce: Získejte pěstěnou pleť ve 4 návštěvách! Absolvujte kompletní jarní péči během 30 dnů. Perfektní stav pleti díky synergickému efektu ošetření a kombinaci s omlazením pleti.
Hana J.
Hana J. omlazením pleti 3v1

Do salonu SlimFOX chodím už rok. Tento měsíc jsem vyzkoušela ošetření 3v1 a jsem velice spokojená. V poslední době jsem zhubla 8 kg a je to dost poznat i na obličeji. Po ošetření jsem omládla a pokožka se perfektně vypnula a získala krásnou zdravou barvu. V minulosti jsem byla na podobném ošetření (duo-lift). 3v1 je intenzívnější co se týče samého ošetření tak i výsledku. Už se těším na další návštěvu salonu……

Petra J.
Petra J. ošetření 3v1

Přišla jsem na toto ošetření, o kterém jsem neměla vůbec představu, unavená a šedá a stejně použitá životem vypadala moje pleť. Musím říct, že v průběhu ošetření se do ní povedlo vrátit život. Intenzivní hydratace, kolegenová maska a použití vakua, které mi připomnělo doby, kdy se holky štípaly do tváře, aby vypadaly svěže, ovšem tohle nebolí  a má to ještě zpevňující účinek, takže vyšší level praktiky našich babiček.

Skutečně mi ta pleť přišla proměněná a když jsem šla z ošetření domů, tak už jsem věděla, že nejsem šedá a zvadlá, ale projasněná a s pletí, která se právě nasytila.

Dokonce za mnou zas přiběhl nějaký neznámý mladík, aby mi řekl, že fakt dobrý, takže účinky to určitě má 🙂 .

Zuzana L.
Zuzana L. Modelace očního okolí

„Vyzkoušela jsem kosmetické ošetření z řady Maria Galland „Modelace očního okolí“. Vypnutí pleti bylo poznat hned, ale lepší výsledky jsem pozorovala další dny. Pleť byla jasnější, jakoby odpočinutá, známky únavy kolem očí ustoupily. Ošetření doporučuji.“

Míša Salačová
Míša Salačová ošetření Thalasso
Pokožka je po sloupnutí masky opravdu jako nová – velmi hladká na dotek a jemná. Měla jsem dojem, jakoby mi právě maska z pleti vzala všechny nečistoty, odumřelé buňky a vrátila ji jas, pevnost a hebkost. Efekt cítím i nyní, několik dnů po ošetření. Opravdu doporučuji, ošetření Thalasso je velmi příjemné a hlavně, má okamžitý efekt 🙂 .

Akce platí do 30.4.2015 nebo do vyprodání.