I léto je obdobím, které naší pleti vyloženě neprospívá. Ostré sluneční paprsky, časté přechody teplot (z rozpálených ulic do klimatizovaných prostor), pobyt u moře a v mém případě i často na horách – to vše se bohužel negativně podepisuje na naší pleti. I moje citlivá pleť je během léta sušší, se sklonem k červenání. Proto mi ve skvělém salonu SlimFOX vytvořili další ošetření přesně “na tělo” –  tedy dle mých individuálních potřeb. To je přesně to, čeho si na tomto salonu vážím – vím, že se každému svému klientovi věnují s velmi osobním přístupem.

A co přesně toto ošetření zahrnovalo?
Úvodem jako vždy bylo odlíčení pleti čistící bází a tonikem, s použitím ultrazvukové špachtle, která Vaši pleť zbaví veškerých nečistot a uvolní i ucpané póry. Následovalo sérum Hydratant Intense, které je vhodné k intenzivní hydrataci pokožky. Hlavními složkami séra jsou kyselina hyaluronová, která má vysokou schopnost zadržovat vodu ve tkáni a voda z přírodního pramene Eska. Pro zajímavost – Eska je nejčistší pitná voda na světě, z Aljašky.
Dále mi paní kosmetička aplikovala glukonolakton ve vrstvách – gluktonolakton je pleti také velmi prospěšný, má za cíl její hloubkovou hydrataci, viditelné omlazení a velké zjemnění kůže na dotek a poté masku Hyperhydratant, pro suchou, podrážděnou a dehydratovanou pleť. Účinnými látkami jsou kyselina olejová, mořský kolagen, výtažek z citronové kůry a lecitin. Po masce přišlo na řadu opět sérum Hydratant Intense a na závěr krém Renosource Hydro Active Creme, který vyrovnává a vyplňuje jemný epiderm citlivé a dehydrované pleti. Ošetření je skutečně skvělé během letního období, či v jeho závěru. Vaši pleť postaví znovu “na nohy” 🙂