V salonu SlimFOX jsem vyzkoušela jako jeden z “prvních vyvolených” ošetření od zcela nové a velmi luxusní značky, se kterou se teď můžete ve SlimFOXu pravidelně setkávat. Jedná se o Marii Galland, prestižní francouzskou kosmetickou značku.

A jak už to u mě bývá bohužel zvykem, opět jsem neměla na ošetření příliš mnoho času, proto jsme s paní kosmetičkou zvolily úvodní expresní ošetření, jehož cílem je Vaši pleť hydratovat, oživit a celkově rozzářit v pouhých 40 minutách. Celý rituál je tedy vhodný pro ty, kteří spěchají a zároveň chtějí dopřát luxus své pleti.

A co přesně celé ošetření zahrnovalo?
Úvodem bylo tradičně odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažkem z měsíčku. Zbavování pleti nečistot probíhá navíc velmi příjemným způsobem – jakoby “hlazením” Vaší tváře, opravdu jsem si to moc užila:) Následovala tonizace hedvábným tonikem 64 – gelová textura neobsahuje alkohol a jemná enzymatická exfoliace 66 pro projasněnou a prozářenou pleť – je to jakoby “peeling”, nicméně bez obsahu abrazivních částeček, je tedy k pleti velmi šetrný. Poté mi paní kosmetička nanesla jemnou krémovou čistící masku 2 s výtažkem z břečťanu, jahody a vitamínem B6. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, je to kultovní produkt celé značky – maska je skvělá na ranní čištění pleti, vstřebává všechny uvolněné nečistoty a pleť osvěžuje (mimochodem také podporuje přilnavost makeupu). Následovalo čištění pleti ultrazvukem a aplikace hydratační chladivé masky 92 pro intenzivní hydrataci a perfektní osvěžení během 10 minut. Maska vyhlazuje vrásky způsobené únavou a rozjasňuje pleť – maska absolutně nádherně voní po  grapefruitech, já jsem si ji vysloveně užila téměř všemi smysly. Další maska byla s číslem 95 na oční okolí, obsahovala extrakty z kávových zrn a jírovce, redukuje tmavé kruhy a otoko kolem očí. Maska absolutně nevadila ani mým velmi citlivým očím. Na závěr mi paní kosmetička nanesla krém 161 s účinnými hydratačními látkami a ochranným faktorem SPF 12 a také oční liftingový krém 100 – působí také proti vráskám, zpomaluje stárnutí pleti, redukuje otoky a kruhy pod očima.  Krém je bez parfemace, takže vhodný i pro citlivé partie kolem očí.

Celé ošetření bylo velmi příjemné, bylo vidět i cítit, že je to něco zcela nového. Každý produkt, který jsem měla tu možnost vyzkoušet, absolutně nádherně voněl, úplně jinak, než jste u kosmetických produktů zvyklí. Pleť byla po ošetření viditelně hydratovaná a svěží, zkrátka bylo vidět, že jí celý rituál prospěl 🙂