Moje pleť přes léto lehce strádala. Víte, prázdniny jsou pro nás, matky, opravdu náročné období, kdy moc volného času nemáme:) Což se, bohužel, týkalo také mé návštěvy kosmetičky. Na ošetření jsem se tedy dostala až nyní, v září! A opravdu jsem se těšila :). Pleť už nějakou tu péči skutečně potřebovala – hlavně vyčištění, oživení… Zkrátka, byla jsem ji to “dlužná”:) S paní kosmetičkou v salonu SlimFOX jsme proto sestavily opět takové ošetření, které bylo adekvátní k mému aktuálnímu stavu pleti. Cílem bylo pleť vyčistit, hydratovat, dodat jí energii, pružnost a jas a také řešit oční okolí, které mě nejvíce trápí.

Úvodem ošetření bylo – jako vždy – dvoufázové odlíčení pleti mlékem a tonikem, následoval jemný peeling s mikro-částečkami nylonu a také čištění pleti ultrazvukem – právě tuto část ošetřeni si vždycky moc užívám:) Vím totiž, že právě toto čištění je pro pleť velmi přínosné a krásně ji zbaví všech odumřelých částeček kůže. Poté přišla na radu aplikace koncentrátu “záblesku krásy” s obsahem zlata – který dodává pleti energii, posiluje ji, redukuje jemné vrásky – má botoxový efekt.

Na oční okolí jsem si dopřála pudrovou alginátou masku s mořskou řasou, která je bohatá na aminokyseliny, hořčík, železo, vápník, sodík a selen. Maska se nanese na oči a oční okolí, krásně chladí a po celou dobu. Velmi zajímavá byla maska na obličeji – tento typ jsem totiž vyzkoušela úplně poprvé! Maska 131 byla pěstící – proti stárnutí, s červeným bahnem a extrakty z řas. Pleť krásně zregenerovala! Ovšem – to nebylo celé – paní kosmetička mi přes masku a gázu nanesla speciální pěnu – která vytvořila tzv. “cocoon efekt” – pěna masku zahřívala o asi 5 stupňů, čímž optimalizovala její účinky a také průnik do pokožky. Maska byla – i díky “zahřívací” pěně nesmírně příjemná, hřejivá, heboučká… Moc jsem si ji užívala :). Po dvaceti minutách se maska, včetně cocoon pěny odstranila – nahřátou žínkou. Závěrem se použilo sérum 129, krém 132 – oba produkty na rozjasnění pleti a oční krém 100 proti vráskám, který zpomaluje stárnutí pleti, redukuje otoky a váčky pod očima.

Rozhodně zajímavé a moc příjemné ošetření, které doporučuji vyzkoušet! Určitě budete stejně spokojeni, jako já – i díky okamžitému pocitu hezčí, jasnější a pružnější pokožky, o čemž se přesvědčíte bezprostředně po ošetření! 🙂

Tentokrát Míša vyzkoušela ošetření Cocoon na projasnění pleti.