NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE! Vyzkoušejte ošetření Active´Age ve verzi s dvojitou maskou s aktivní pěnou Cocoon! Díky této dvojité masce se budete cítit jako v bavlnce. Ošetření plné relaxace díky které se zbavíte veškerého stresu. V čem je varianta Active´Age jiná a pro koho je určená?

Active´Age je řada pleťové kosmetiky určená pro zralou pleť, která má vyšší nároky. Nejen změny v hormonální rovnováze mohou vyústit ve ztenčení pleti, snížení schopnosti udržet hydrataci. Struktura kolagenu se více láme, což způsobuje vrásky a slabou soudržnost vláken. Potřebuje dodat hustotu, jas, svěžest a příjemný pocit.

Maria Galland Active´Age

V ošetření Active´Age naleznete mimo jiné peptidy z artyčoku, které působí proti hormonálnímu stárnutí, zvyšuje hydrataci a vyhlazuje vrásky, peptidy z kvetoucího tabáku, které naši pleť chrání před poškozením volnými radikály, prodlužují buněčnou aktivitu, redukují vrásky a zlepšují elasticitu pleti a její vyhlazení.

Další moderní aktivní látkou v kosmetice jsou rostlinné kmenové buňky, budeme moci vyzkoušet na vlastní kůži rostlinné kmenové buňky z malin, které jsou vysoce antioxidační a pohlcují volné radikály, mají zklidňující účinek, podporují funkčnost buněk. Výtažky z rostlinných kmenových buněk z fazole působí proti stárnutí, chrání pleť před oxidačním stresem a ztrátou energie. Kmenové buňky z listů rajčete jsou silně detoxikační, chrání pleť před znečištění z měst (např. těžké kovy), zlepšují buněčnou aktivitu, chrání kolagenová vlákna a rozjasňuje pleť.

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti, jemný peeling s mikročástečkami a výtažky z heřmánku, čištění pleti ultrazvukem, aplikace koncentrátu podle aktuálního stavu pleti. Masáž aktivními chladivými rollery. Pěstící maska pro osvěžení a komfort zralé pleti Maria Galland 721 s obsahem kmenových buněk z maliníku, z fazole a z rajčatového listu. Peptidy z listu artičoku stimulují buněčnou obnovu a posilují epidermis. Oční maska je ve 2 variantách – vybereme to co Vaše oči potřebují. Následuje aplikace pěny, která zvyšuje jedinečný “cocoon efekt” a jemně zahřeje, nanesení závěrečného krému na pleť a oční okolí. Doba ošetření přibližně 60 minut.

Cena 1 550 Kč

Běžná cena ošetření 1 820 Kč s krémovou maskou na oční okolí.

Potřebují Vaše oči extra péči? Zvolte intenzivnější variantu tohoto ošetření s maskou na bázi alginátu. Chtějte opravdovou změnu! Cena 1 820 Kč. (běžná cena ošetření Cocoon s oční alginátovou maskou 2470 Kč), sleva 26%.