platba kryptoměnou

Plaťte Bitcoinem a dalšími kryptoměnami

Pokud vlastníte Bitcoiny nebo některou z vybraných kryptoměn, můžete u nás zaplatit služby i zboží pomocí těchto moderních platebních prostředků.

Jestliže nejste vlastníky žádné kryptoměny nebo nemáte ani minimální zkušenosti z tímto druhem platby, doporučujeme úhrady provádět klasickým způsobem.

Zásadní rozdíl mezi platbou v hotovosti je, že platbu kryptoměnou je nutné provést v dostatečném předstihu předem. V závislosti na zvolené kryptoměně a vytíženosti sítě, potvrzení převodu může trvat od několika málo minut až po několik dnů. Doporučujeme platbu provést 24 hodin před plánovaným ošetřením nebo návštěvou našeho studia a nejlépe nás předem informovat, že službu nebo zboží platíte předem. Vzhledem k velkým kurzovním výkyvům nejen Bitcoinu, ale prakticky všech kryptoměn, je vyžadováno vždy platit vypočtenou cenu, která je platná v okamžiku odeslání platby.

Pokud chcete platit kryptoměnou, kontaktujte nás. Budete-li mít nějakou nejasnost nebo budete-li potřebovat poradit, nebojte se nás zeptat. Rádi vám se vším  pomůžeme a poradíme.