POTŘEBUJETE NA START V NOVÉM ROCE HODNĚ ENERGIE? Pak začněte od své pleti! Dopřejte jí vitamínové a antioxidační výrobky z řady Reveillance od Bioline-Jatò. Vhodné pro pleť vystavenou stresu a škodlivým vlivům okolí. Pěkný efekt na potlačení projevů stárnutí pleti. Získáte pleť omlazenou a projasněnou, s antioxidační ochranou a podporou tvorby kolagenu.

Vyberte si:

  • krém nebo emulze Reveillance 50 ml + vitamínové sérum 15 ml, cena 1 820 Kč (2 548 Kč)
  • krém na oční okolí Reveillance 30 ml, cena 1 270 Kč (1 536 Kč)

17B CREME_MGMÁTE HYPERCITLIVOU PLEŤ SE SKLONEM KE KUPERÓZE? Pak je jedinečnou volbou speciální „odpočinkový“ krém pro citlivou a suchou pleť, která potřebuje opravdovou úlevu. Bohatý krém Maria Galland 17B pro zklidnění pleti a posílení jejích obranných vlastností. Lipidy, vitamíny a cenné oleje pomohou stabilizovat citlivou a suchou pleťí. Je vhodný také na pleť náchylnou k zarudnutí, znatelně uleví a zahojí se. Je vhodný v zimním období, kdy chrání před nepříznivým chladem. Má bohatou nasládlou texturu, obsahuje komplex látek pro zklidnění a zjemnění extrahovaný z heřmánku, prha arnika a koňského kaštanu. Vitamín B6 má hojivé účinky. Cena 1 786 Kč + libovolný koncentrát pro Vaši pleť „Záblesk krásy“ s 50% slevou.

190_BB HYDRATAČNÍ BB KRÉM S SOLÁRNÍ OCHRANOU! Vyberte si jeden ze 3 odstínů BB krému 190 od Maria Galland s ochranným faktorem SPF 15. Má intenzivní hydratační účinky a pomůže Vám získat perfektní, přirozeně vypadající, rovnoměrně hladkou a zářivou pleť. Zároveň ji zklidňuje, zjemňuje a chrání proti škodlivým vlivům. Cena 690 Kč (986 Kč) sleva 30%!

rasenka_odicovac_MGŘASENKA A DVOUFÁZOVÝ OČNÍ ODLIČOVAČ ZA POLOVINU! Řasenka je základ a to nejen očního líčení, ale líčení jako takového. Kolik žen se prakticky nelíčí, ale řasenku použije čas od času snad každá. Dlouhé a svůdné řasy jsou natolik symbolické, že touží každá z nás. Dvoufázový oční odličovač 65A odlíčí i ty nejcitlivější oči. Obsahuje pantenol a přínosný jojobový olej, který odstraňuje zbytky make-upu jemně a důkladně. Zvyšuje hydrataci a působí proti stárnutí, zvětšuje pružnost Vaší pleti a posiluje řasy. Bez problému odstraní i voděodolnou řasenku. Nedráždí pleť a nevysušuje a je bez parabenů. Tvarující výživná řasenka 522 41 v magické černé barvě dokonale prodlužuje řasy a skládá jednu vedle druhé do perfektně tvarovaného vějířku. Je obohacena o hydratační aktivní látky panthenol a vitamín E. Vaše řasy budou hedvábně jemné a flexibilní.
Sada řasenky 522/41 + odličovač 65A se slevou 50% za 1 246 Kč (832 Kč odličovač + 830 Kč řasenka).

Varianta s řasenkou pro intenzivní objem 522 11 dodá vašim řasám intenzivní magicky černý vzhled a fantastický objem díky patentovanému kartáčku a jedinečné krémové textuře. Pečující složení udržuje ohebnost řas po aplikaci.
Sada řasenky 522/11 + odličovač 65A se slevou 50% za 1 176 Kč  (832 Kč odličovač + 760 Kč řasenka).

Akce je platná od 1.1.2015 do 28.2.2015.

leden_unor2014_akce_MG