Prázdniny jsou za námi, skončil maraton hlídání dětí, dovolené už máme uložené ve svých vzpomínkách. Je čas vrátit naše životy k obvyklým rituálům. Už brzy budeme na teplé letní dny a večery jen vzpomínat. Pomalu přichází babí léto. V tomto čase není nic lepšího než neobvyklé ošetření Cocoon s dvojitou maskou. Zahřeje, potěší a i obyčejný den bude najednou krásný!

Rozhodly jsme se Vám babí léto zpříjemnit ošetřením Cocoon, které jemně hřeje a můžete se zase na okamžik s nanesenou maskou vrátit v představách do teplého léta. Cocoon je ošetření jehož kouzlo spočívá v jemném prohřátí krémové pěstící masky. Jemná bohatá pěna, která je lehká jako obláček, aplikovaná na masku příjemně hřeje zatímco relaxujete. Příjemná představa, že?

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti, jemný peeling s mikročástečkami a heřmánkem, čištění pleti ultrazvukem, aplikace koncentrátu podle potřeb pleti, nanesení pěstící masky, chladivá maska 95 na oční okolí, která je vhodná pro všechny typy pleti. Extrakty z kávových zrn společně s výtažkem z jírovce redukují otoky očí a mají zpevňující efekt. Aplikace pěny, která zvyšuje jedinečný “cocoon efekt” díky dočasnému zakrytí povrchu pokožky a “jemnému zvyšování teploty pokožky o 5° až 10°C“, masky pod gázou a vytváří nádherný pocit měkkosti a tepla, nanesení závěrečného krému. Doba ošetření přibližně 60 minut.

Ošetření přizpůsobíme přesně potřebám Vaší pleti, potřebuje Vaše pleť hydratovat, projasnit zpevnit kontury či lifting? Není problém, stačí si jen rezervovat svůj termín.

Cena 1 390 Kč

Běžná cena ošetření je od 1 680 Kč

Chci si najít termín!

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, blogerka
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, blogerka kosmetické ošetření Cocoon

Rozhodně zajímavé a moc příjemné ošetření, které doporučuji vyzkoušet! Určitě budete stejně spokojeni, jako já – i díky okamžitému pocitu hezčí, jasnější a pružnější pokožky, o čemž se přesvědčíte bezprostředně po ošetření!

Míša Salačová vyzkoušela kosmetické ošetření Cocoon u SlimFOX