Víte, čeho si kromě naprosté kvality služeb v salonu SlimFOX také nesmírně cením? Toho, že mi tu vždy vyjdou maximálně vstříc a dokážou mi najít ošetření naprosto “na míru”. A to nejen pro řešení aktuálních problémů mé pleti, ale i pro moje “časové potřeby”. Jsem totiž člověk, který je neustále v běhu, program se mi mění doslova ze dne na den a právě tentokrát mi na kosmetické ošetření nezbylo tolik času, kolik bych sama chtěla – pouhá hodinka. Ale i za hodinu se dá stihnout dost a dá se pleti poskytnout to, co potřebuje – kvalitní péče, vyčištění a vynikající ošetření.
 
Pro mou hodinku strávenou zde mi tentokrát paní kosmetička vybrala expresní péči, kde tím hlavním byla vynikající maska s obsahem probiotik.
 
JAK CELÉ OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Úvodem bylo jako vždy odlíčení – mlékem Newskin s obsahem glukonolaktonu. Paní kosmetička mi také opět vyčistila pleť ultrazvukem, bez toho si už žádné ošetření neumím ani představit. Pak přišla na řadu ona zmiňovaná maska Anti-irritant Reequilibrant – maska obsahuje Probiotika Bifida Ferment. Toto probiotikum zlepšuje reakci imunitního systému kůže, posiluje její obranu proti vnějším vlivům.  Zároveň pokožku zklidňuje, zužuje drobné cévky, uvolňuje překrvenou tkáň. Na oční okolí se aplikovala maska s extrakty z kávových zrn s výtažkem z jírovce – maska redukuje oční otoky, hydratuje a má zpevňující efekt. Závěrem pak byl krém Renosource Créme Douce.
 
JAK VYPADALA PLEŤ PO OŠETŘENÍ?
Jemná, hebká na dotek, hydratovaná a svěží. Přesně to jsem od ošetření očekávala a přesně takový byl i efekt, který stále trvá i několik dnů po ošetření. Takže dámy, i za relativně krátký čas můžete své pleti nechat dopřát vynikající péči! 🙂
 
Ošetření Renophase a Míša Salačová u SlimFOX