SlimFOX má 10 (let) , děkujeme všem, kteří nás mají rádi! K tomuto výročí pro Vás máme připravené krásné nové ošetření! A také celý únor si u nás můžete dát sklenku sektu, dezert či obojí.

Celý únor máte možnost si vyzkoušet zcela nové ošetření s novým přístrojem za speciálních podmínek. Jedná se o bublinkový peeling, ošetření obsahuje čištění pleti ultrazvukem a následné druhé čištění za pomocí vodního víru s bublinkami. Pokud očekáváte mimořádně efektivní čištění pleti, tak budete z tohoto ošetření nadšená! Následně zapracujeme pěstící masku pomocí ultrazvuku a pleť dostane mladistvou šťávu díky radiofrekvenci. Podrobný popis tohoto ošetření najdete tady.

A protože Vám, našim úžasným klientkám a klientům chceme udělat radost, tak právě tuto novinku můžete na vlastní pleti vyzkoušet mezi prvními.

Rezervovat termín on-line

Bubble Peel Brno

 

Vyzkoušejte nejkomplexnější verzi (LIFTING PLUS) v únoru jen za 1 900 Kč.

Karolína K., první kdo vyzkoušel toto ošetření
Karolína K., první kdo vyzkoušel toto ošetření kosmetické ošetření Bubble Peel

Nové ošetření: Spojení vědecké kosmetiky, moderních technologií a individuálního přístupu

Do kosmetického studia SlimFOX chodím, většinou poctivě pravidelně, už zhruba čtyři roky. Dnes jsem se rozhodla zkusit novinku – péči, která kombinuje kosmetiku s moderní technologií BubblePeel. Právě díky speciálním přístrojům lze pleť vyčistit ještě více do hloubky. Aktivní látky, které se během ošetření na pleť nanášejí, jsou navíc zapracovávány pomocí speciálních přístrojů. Tím dochází k výraznějšímu efektu. Jaké výsledky jsem na své tváři viděla po 90 minutách na lehátku?

Už jsem se těšila, až dorazím do studia, kde se o mě postará kosmetička Eva. Každý na své tváři pozorujeme jiné nedokonalosti. Třeba já snad každou návštěvu začínám tím, že potřebuji pořádně vyčistit nos, který se mi zase za ten měsíc zanesl (s T zónou bojuje kdekdo, že jo). A i když se o pleť starám poctivě i doma, domácí peeling nikdy neudělá to, co zvládne odborník v kosmetickém salónu. Tedy v tom, kam chodím já, to platí bez debat. Moje pleť většinou potřebuje také dávku hydratace, péči o oční okolí, a když už na konci vypadá svěže, podtrhuji to i péčí o obočí. Toť ke startu, který máme každý jiný.

Kosmetická procedura začala tradičně – důkladné dvoufázové odlíčení pleťovým mlékem a tonikem, v mém případě na citlivou pleť. Poté následovalo šetrné hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle. Zatím nic nového, pokud do studia chodíte, znáte to. Ovšem první změna přišla hned po dočištění. Kosmetička Eva mi na obličej nanesla sprej. Šlo o speciální kyslíkový sprej, který slouží k hlubšímu zapracování aktivní látky. Popsala bych to jako takovou přípravu na čištění.

Po této přípravě už držela Eva v rukou nový čisticí přístroj. Na první pohled v něm vidíte gel, který dělá bublinky. I proto se nejspíš technologii říká BubblePeel. Přístroj pomalu „saje“ vaši pleť a pomocí tlaku a speciálních roztoků ji umí dokonale dočistit. Čištění není bolestivé, jednoduše řečeno jde o takové jemné „nasávání“ kůže. Já to vnímala jako jemnou masáž obličeje.

Střídání tepla a zimy

Po vyčištění je pleť schopna přijmout to, co potřebuje. A při tomto ošetření je tomu ještě více napomáháno. Jak? Pomocí takzvané bipolární radiofrekvence. Při této proceduře nejprve dochází k zahřátí tkáně, zhruba do hloubky dva až šest milimetrů. Tím jsou stimulována kolagenová vlákna a dochází ke zvýšení mikrocirkulace krve. Na pleti lze vidět vyhlazení vrásek a celkové vypnutí pokožky. Navíc je změna teploty velmi příjemná a relaxační.

Po zahřívací fázi přišla na řadu vyživující maska od francouzské kosmetiky Renophase, která je známá svým vědeckým přesahem. Tato maska se pro moji pleť dokonale hodila, protože jí dodala hydrataci, rozjasnila ji a celkově ji ve výsledku osvěžila. Eva mi pak popisovala, že tato pečující maska v sobě skrývá hned několik složek, jež pomáhají hydrataci. A měla pravdu. Při tomto ošetření se maska nenechávala pouze působit, ale došlo k jejímu zapracování ultrazvukem. Právě díky tomu je pleť schopna „vypít“ až o 40 procent více z obsažených aktivních látek.

Po smytí masky a nanesení krému moje pleť ještě pocítila jemnou studenou masáž pomocí kosmetického kladívka. To se postaralo o zklidnění pleti po ošetření. A je pravda, že jsem neodcházela vůbec začervenalá, což u mě nebývá pravidlem.

Na celkové ošetření padlo 90 minut.

3 hlavní postřehy za Karolínu

1. Zatím nejdůkladnější čištění pleti. Nový přístroj zajistí vyčištění i zanesených pórů, které nezvládla vyluxovat ultrazvuková špachtle. Nejvíce jsem to pozorovala na nose.

2. Pleť byla po ošetření na první pohled rozjasněná a hydratovaná. Celkově jsem si připadala od pohledu jakoby odpočatě.

3. Odcházela jsem s krásnou pletí bez začervenalých míst, přitom patřím k citlivkám.

Akce platí do konce února 2020.