Moje pleť má momentálně jedno ze svých “klidnějších obchobí” – zkrátka, nijak příliš nezlobí, netrápí mě žádný větší problém, naštěstí…:) I když, samozřejmě, není od věci stále bojovat s časem a řešit vhodnou anti-age péči a také pokožku hydratovat, protože i to je pro ni nesmírně důležité. Proto jsme při mé poslední návštěvě salonu SlimFOX zvolili takové ošetření, které pleti dodá všechny potřebné živiny. Zároveň ji projasní, hydratuje a také, minimalizuje vrásky, a to zejména v oblasti kolem očí, kde jsou – i  v mém případě – už asi nejvíce patrné. Cíl byl tedy jasný – extra péče o oční okolí!
 

A JAK CELÉ OŠETŘENÍ PROBÍHALO?

Na začátek paní kosmetička opět pleť dokonale odlíčila, a to čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku a extrakty mořských řas, také použila hedvábné gelové tonikum. Pro projasnění pleti byl skvělý následný enzymatický peeling 66 – díky peelingu z pleti zmizí odumřelé buňky, nečistoty, výsledkem je jemná, prozářená pokožka. Součástí ošetření bylo samořejmě také čištění ultrazvukovou špachtlí, já sama už jsem si právě na toto pravidelné čištění pleti zvykla – a každý měsíc se na něj ve SlimFOXu moc těším – věřím, že i díky ultrazvukovému čištění moje pleť vypadá hezky. 
Paní kosmetička následně nanesla koncetrát pro oční kontury se třemi druhy kyseliny hyaluronové, aplikovala také masku na bázi alginátu na oční okolí, kterou jsem již v minulosti vyzkoušela a je opravdu skvělá. Na zbytek obličeje se pak aplikovala maska podle typu pleti. Závěrečný krém a oční krém pak byly z řady Mille.
 

ZAJÍMAVOSTI

Zajímavostí na tomto ošetření je, že jednotlivé produkty obsahovaly skutečně hodně výjimečné složky – např. esence 006 obsahuje 24-karátové zlato. Tato esence dodává pleti energii, posiluje ji a redukuje jemné linky a vrásky. Zlato také odrází světlo a pokožka působí svěže a mladistvě. Rozjasňující maska 131, která se v ošetření taktéž použila, obsahuje řasu Pamaria palmata, která je účinná pro posílení pleťových buněk a zlepšuje také okysličení. Bambucké máslo a makadamový olej zase pleť vyživují, zklidňují a chrání.
 

MOJE PLEŤ PO OŠETŘENÍ

Po ošetření pleť vypada krásně, čistě, prozářeně, odpočatě, svěže…zkrátka opravdu zdravě. A musím říct, že účinky ošetření jsou stále patrné i nyní, více než 14 dnů po ošetření. Dopřejte své pleti také to NEJ, uvidíte, že jí to prospěje… 🙂
 
Celý seriál ošetření, které pro Vás Míša Salačová vyzkoušela ve SlimFOX najdete na webu (číst dále).
Celkové projasnění a extra péče o oční okolí