Čas kdy vládne Sněhová královna přichází. Mráz, cinkající rampouchy a oslnivě zářící sněhové vločky…. ale my se nemusíme bát. I přesto bude Vaše pleť vypadat tak, že by Vám mohla i malá Gerda závidět!

Zima jako z pohádky může být sebevíc romantická, ale naše pleť dostává pořádně zabrat. Obrovské změny teplot, vítr mráz a všudypřítomné radiátory. Citlivá pleť v tomto chladném období potřebuje bezprostřední pomoc, jinak bude štípat a pálit. Zcitlivělá a podrážděná pleť trápí 50-80% z nás. Příjemnou úlevou je ošetření Cocoon, které je přizpůsobeno potřebám právě citlivé pleti. 

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti, jemný peeling s mikročástečkami nylonu a výtažky z heřmánku, čištění pleti ultrazvukem, aplikace koncentrátu s malachitem, který se přizpůsobuje pH hodnotě pleti a tím je zaručena optimální snášenlivost. Jemná zklidňující maska 216 je vhodná pro citlivou a reaktivní pleť, obsahuje dva zklidňující komplexy látek pro regeneraci, ochranu a zklidnění (výtažek z opuncie, komplex lotosu a pivoňky). Olej ze semínek mučenky zklidňuje podrážděnou pleť a obnovuje lipidy v pleti. Olej ze sladké mandle zlepšuje odolnost proti vnějším vlivům. Oční maska je ve 2 variantách – vybereme to co Vaše oči potřebují. Následuje aplikace pěny, která zvyšuje jedinečný “cocoon efekt” a jemně zahřeje, nanesení závěrečného krému na pleť a oční okolí. Doba ošetření přibližně 60 minut.

Cena 1 390 Kč

Běžná cena ošetření 1 680 Kč s krémovou maskou na oční okolí.

Potřebují Vaše oči extra péči? Zvolte intenzivnější variantu tohoto ošetření s maskou na bázi alginátu! Chtějte opravdovou změnu, kterou si zasloužíte. Cena 1 680 Kč. (běžná cena ošetření Cocoon s oční alginátovou maskou 2 330 Kč), sleva 27%.

Chci se objednat a být ještě krásnější! 

Akce je platná od 1.12.2015 do 31.12.2015.