Dáme Vašim křivkám formu

Pravidelně na jaře, když odložíme zimní kabáty nás trápí nedostatky, které nebyly v zimním období tak znatelné. Ale přece jen s krátkými rukávy, sukněmi či bez šály jsou vidět naše drobné chyby na kráse. Proto jsme se rozhodli zaměřit na tyto problematické partie a dát jim znovu formu. Pomůžeme Vám zase k pěkným pažím, ladným kolenům či oslňujícímu profilu bez podbradku. Začněte hned teď, lehký svetřík či sáčko zatím milosrdně nedostatky schovává, ale to je čas který investujte do své krásy než se zcela rozjaří!

Dokonale tvarované nohy nemusí být už jen výsadou mladých, modelek, hereček v módních časopisech, smějící se na nás z bilboordů a letáků. Krásné nohy si může dnes dovolit každá žena. Dokážeme vytvarovat i problematické partie v oblasti kolen, které trápí ženy nosící sukně v délce jako Coco Chanel.

Máme výborné výsledky i s nevzhlednou celulitidou a celkovým zpevněním a formováním nohou. Letité studie dokazují, že pouze cíleným ošetřením pomocí ultrazvuku můžeme docílit odstranění celulitidy. Krémy a masáže pomáhají jen opticky řešit tuto problematiku.

Netrapte se v posilovně nekonečným zvedáním činek a děláním kliků, známe cestu k cíli v podobě zpevněných a pěkných paží! Nestyďte se nosit krátké rukávy nebo halenky s odhalenými rameny a pažemi.

Znepokojuje Vás nepěkná  tuková tkáň v oblasti brady? Zaměříme se na problematickou část podbradku a oblast kolem lícních kostí a výsledek je zaručen! S péčí o tyto problematické partie máme více než 2 roky zkušeností.

 

KOLENA – formování oblasti kolen pomocí ultrazvuku, bipolární radiofrekvence, vákua a laseru, 50 minut, cena 775 Kč

PAŽE – formování obou paží pomocí ultrazvuku, bipolární radiofrekvence, vákua a laseru, 50 minut, cena 775 Kč

PODBRADEK – formování podbradku a lícních kostí pomocí ultrazvuku, bipolární radiofrekvence, vákua a laseru, 45 minut, cena 695 Kč

 

BONUS: hydrogelová maska na ruce ZDARMA. Vaše ruce budou opět hedvábně hladké, jemné a plné energie. Perfektně vyhlazené a hydratované, připravené na nový den. 

Pro patrný výsledek doporučujeme celý program 5 ošetření. Ošetření provádíme pomocí dvou moderních přístrojů na formování postavy, využijte najednou sílu několika technologií. Slevu 20% přijměte jako odměnu pro Vás pokud si zakoupíte program (5 ošetření) jedné patrie a uhradíte při první návštěvě.

 Kontraindikace: nemoci srdce a kardiostimulátor, choroby jater, ledvin, lymfatického systému, rakovina, nádorová onemocnění, poruchy hojení a kožní výsevy, epilepsie, cukrovka, kovové implantáty, těhotenství, šestinedělí, je-li tuková vrstva partie tenčí než 1,5 cm, menzes, věk<18 let.

Akce je platná do 30. dubna 2012.