Každá z nás ráda pozoruje svůj odraz ve výkladu, když kráčíme ulicí. Po dlouhé zimě však nemusí být ten odraz takový jaký si přejeme. Proto jsme pro Vás máme ošetření, která pomáhají formovat křivky.

Doporučujeme oblíbenou kombinaci tělového chemického peelingu a kryolipolýzy.

KRYOLIPOLÝZA

Cílené zmražení tukových buněk, úbytek 25-30% po jednom ošetření. Ošetření kryolipolýzou ve studiu SlimFOX provádíme vždy s jednorázovou ochrannou membránou s certifikací CRYO PAD.  (číst dále)

Cena 490 Kč,  běžná cena 2 000 Kč

Objednat se on-line

Ošetření bříška kryolipolýzou - ilustrativní foto

Ošetření bříška kryolipolýzou – ilustrativní foto

TĚLOVÝ CHEMICKÝ PEELING

Tělový chemický peeling od Laboratoires RENOPHASE s obsahem kyseliny glykolové (70 %) svým účinkem podporuje drenážní funkci kůže a dosahuje tak obnovení její elasticity. Ošetření je vhodné pro kůži, která vykazuje známky celulitidy nebo strií, hodí se také jako podpůrná péče po zákrocích plastické chirurgie. Vaše kůže je po ošetření hebká i zpevněná.

Cena 1 250 Kč
Petra J.
Petra J. tělový chemický peeling od Laboratoires RENOPHASE

S výsledkem ošetření chemickým tělovým peelingem jsem velmi spokojená. Výsledek je okamžitě znát, pokožka je viditelně pevnější, strie nejsou tolik viditelné a samotné ošetření trvá v porovnání s ostatními velmi krátce, takže je vhodná pro lidi, kteří trochu válčí s časem. Pro mě osobně je velmi příjemné a řekla bych že z ošetření modelujících postavu nejoblíbenější.

Akce je platná do 30. dubna 2014.