Míváte pleť přecitlivělou vlivem slunečních paprsků či jemnou, citlivou se sklonem k červenání? Řada Vintage 79 SWEET RELIEF Vaši pleť dokonale zjemní, obnoví a pleť bude svěží. Celá řada krásně voní po borůvce, příjemná volba pro nadcházející léto!

Na cesty doporučujeme využít praktickou cestovní sadu Vintage 79 SWEET RELIEF, která je uřčená přímo pro jemnou, citlivou i aktuálně zcitlivěnou pleť. Navíc, pokud právě Vás trápí po návštěvě sluníčka zčervenání a spálení pokožky zmírní se tak nejen citlivost, ale i po spálení se pleť ihned zklidní a lépe regeneruje. V sadě naleznete: čisticí mléko 30 ml, čisticí tonikum 30 ml, zjemňující sérum Sweet Relief 15 ml a hydratační krém s výtažky z borůvky 15 ml.

Cena balíčku je 800 Kč a je k dispozici u nás v salonu.

Aktivní látky v produktech Sweet Relief:

  • Borůvka – Vilín Osvěžující a vasoprotektivní kombinace. Výtažky z rostlin jsou bohaté na antocyanosidy a taniny. Poskytují důležité zpevnění, působí jako ochrana a posílení mikrocirkulace. Pleť je tak odolnější vůči vnějším vlivům. Pokožce poskytuje pocit komfortu a zdraví.
  • Aloe Vera Je bohatá na mukopolysacharidy se zvlhčujícím a hydratačním účinkem. Zvyšuje schopnost pleti zadržet vodu a ochraňuje tak pleť před dehydratací.
  • Enteromorpha Compressa Zelená řasa s výraznými zjemňujícími vlastnosti. Pozitivně ovlivňuje zánětlivé procesy v pokožce, snižuje její nesnášenlivost na všechny jevy, které zapříčiní přecitlivělost.

AKCE PRÁZDNINY:

  • Sada krému s výtažky z borůvky 50 ml a zklidňujícího séra 30 ml o prázdninách za zvýhodněnou cenu 1 636 Kč (běžná cena 1 988 Kč)
  • Hydratační a ochranný krém s výtažky z borůvky pro citlivou pleť a pro pleť se sklonem k červenání. Potlačuje citlivost pokožky, výrazně ji posiluje a dodává svěží vzhled. Cena prázdniny 1 025 Kč (běžná cena 1 161 Kč).

Akce platí do 31.7.2014 nebo do vyprodání zásob.