Druhou květnovou neděli slavíme Den matek. Co si letos udělat radost trošku jinak? Třebas si dopřát zmrzlinu s velkými kusy čokolády, kterou si běžně nedopřejeme, protože je příšerně kalorická. Nachystat si vše už večer a ráno bez spěchu v klidu „lenošně snídat“. Nebo jen v klidu poslouchat hukot myčky a pračky, který nám dodává ten slastný pocit, že pilně pracujeme i když usrkáváme kávu s bábovkou. 🙂 Užijte si druhou květnovou neděli plnou klidu a pohody se svými blízkými.  

U nás ve SlimFOXu Vám celý květen budeme zpříjemňovat úžasným ošetřením LIFTING CODE, které zkombinujeme s přístrojovým omlazením pleti, využijte slevu 40%. Výsledek ošetření si uchováte déle v kombinaci s koncentrovaným sérem i hydratačním krémem ze stejné řady. Celičký květen produkty z této řady získáte za zvýhodněnou cenu.

Exkluzivně pro naše klientky máme dvě sady pro dokonalé odlíčení pleti. Užijte si bonus za příjemných 619 Kč!

Za tým SlimFOX, Eva Kroulíková

Pro klientky, které přijdou na kompletní kosmetické ošetření v týdnu od 5. do 11. května 2014 máme ke Dni matek krásný dárek. Přístrojového omlazení obličeje v hodnotě 700 Kč ZDARMA*.

*Pokud to bude technicky možné ošetření provedeme hned v kombinaci s Vaším ošetřením, případně se domluvíme na náhradním termínu.