Den otevřených dveří

Plavková sezóna klepe na dveře a my jsme se rozhodli jí otevřít se vší parádou.

V sobotu 16. června 2012 pořádáme v našem studiu Den otevřených dveří, tentokrát na téma tělový peeling aneb jak efektivně a rychle zatočit s celulitidou a striemi.

Poctěte nás svojí návštěvou a vyzkoušejte si na vlastní kůži sílu ošetření, která je vyvinuto na základě nejnovějších technologických poznatků v oblasti estetické medicíny.

Jak se vaří pod pokličkou laboratoře Renophase? V oblasti profesionální dermatologické péče nabízí tato značka peelingy zcela nové generace. Své inovace zakládá na výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance. Laboratoře Renophase se nesoustředí jen na salónní ošetření, ale myslí také na program efektivní domácí péče.

Tělový chemický peeling s obsahem kyseliny glykolové (70 %) svým účinkem podporuje drenážní funkci kůže a dosahuje tak obnovení její elasticity. Ošetření je vhodné pro kůži, která vykazuje známky celulitidy nebo strií, hodí se také jako podpůrná péče po zákrocích plastické chirurgie.

Výsledek? Celulitida je významně potlačena, kůže je vypnutá a zpevněná a nové plavky se domáhají vykouknout ze skříně 🙂

V rámci Dne otevřených dveří nabídneme také zcela mimořádné cenové akce na kúry tohoto ošetření.

Podmínky účasti: akce proběhne v prostorách studia SlimFOX v sobotu 16. června 2012 ve dvou termínech: 9:00 a 14:00, vždy po skupince 10 klientů. Odpovězte obratem a získejte ukázkové ošetření ZDARMA.

Jak bude akce probíhat: na každé klientce provedeme praktickou ukázku tohoto peelingu s možností výběru ošetřované partie. Z kapacitních důvodů není možné provést ošetření v plném rozsahu, ale pouze na části těla (např. na části bříška nebo stehna). Budete tak mít příležitost srovnat ošetřené a neošetřené partie.

Malá prosba nakonec:  po zkušenostech z předešlých akcí Vás prosíme o co nejdřívější potvrzení Vaší účasti, a to prostřednictvím emailu. Kapacita je omezená z důvodu zajištění individuálního přístupu ke každé klientce.

Pro zesílení účinku tělového peelingu je vhodné kombinovat s přístrojovým ošetřením (s kavitací nebo s pokročilým ošetřením 3v1). Pro viditelný výsledek doporučujeme absolvovat ošetření v kúře.

Máme pro Vás zase něco navíc!

Právě začala sezóna otevřené obuvi a naše popraskané paty jsou rázem vidět. Připravili jsme pro Vás ve spolupráci s českým TOP pedikérem (Nohy v nebi) kratičkou přednášku na téma krásných a upravených chodidel a suché pedikůře (platí pouze pro termín v 9:00).