Den otevřených dveří

Tentokrát se zaměříme na odstranění vrásek kolem očí a rtů.

Jemné vrásky, tmavé kruhy pod očima, nevzhledné váčky, jemná vráska kolem očí se časem z drobné linky mění ve výraznější „brázdu“ a následně hluboké vrásky. 

Pleť v partii kolem očí (a rtů) je jemná, tenká, citlivá, málo pružná a choulostivá protože obsahuje jen málo mazových žlázek. To je důvod proč první vrásky najdeme právě v těchto oblastech. Jelikož má pleť kolem očí jinou strukturu zaslouží si i odlišnou péči. Nedělejte školáckou chybu a nenanášejte na tuto partii krém který používáte na zbytek obličeje. Pleť kolem očí je třeba si opravdu hýčkat a dopřát ji specifickou výživu. Přípravky na oční okolí jsou ve formě gelu, jemné emulze nebo krému. Výjimkou nejsou ani masky na oční okolí např. s kolagenem.

 

Přijďte nás navštívit v den otevřených dveří a naučte se správně pečovat o Vaši pleť.

Podmínky účasti: akce proběhne v prostorách studia SlimFOX v sobotu 12. května 2012 ve třech termínech: 9:00, 13:00, 16:00 (tyto termíny jsou již zcela obsazeny), vždy po skupince 10 klientů. Odpovězte obratem a získejte ošetření ZDARMA

 

Pro velký zájem přidáváme akci ve čtvrtek 10. května v 10:00, kde je několik posledních míst volných.

Jak bude akce probíhat: provedeme praktickou ukázku přístrojového ošetření 3v1 na dvou vybraných klientech v každém termínua na jedné vybrané klientce předvedeme luxusní liftingové ošetření zameřené na okolí očí a rtů DETAILS OF BEAUTY s rostlinnými kmenovými buňkami. Ačkoliv nemůžeme ošetřit všechny během akce, těm účastníkům, kteří nebudou ošetřeni v den akce, bude přístrojové ošetření očního okolí v následujících dnech provedeno ZDARMA. Na závěr můžete využít ukázkového líčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo. Předpokládaná délka trvání akce je 90 minut.

Malá prosba nakonec:  po zkušenostech z předešlých akcí bychom ještě jednou rádi zopakovali důležitou věc. Pokud máte zájem o toto luxusní ošetření zdarma, prosíme co nejdříve nás kontaktujte, nejlépe jako odpověď emailu. Během této akce bude možné ošetřit nejvýše 30 klientů.

Víte, že v průměru denně mrkneme až 15 000krát? Oční okolí tak často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima. Okolí rtů je obzvláště citlivé na přibývající věk: postupem času ztrácejí rty keratin, splaskávají a ubývají na objemu, což způsobuje vznik vrásek.

LilyLolo ukázkové líčení: Britské přírodní nadšení v podobě minerálních očních stínů, růží, pudrů, korektorů, make upů. Kombinujte dohromady pro Váš pocit dokonalosti. Chcete-li poradit s výběrem či využít ukázkového nalíčení a konzultaci s kosmetičkou nebo vizážistkou budete mít možnost.