Zimní období je velice nepříjemné pro ženy s citlivou a kuperózní pletí. Extrémní přechody teplot a větší dehydratace způsobují přecitlivělost, červenání a křehkost kapilár.

Proto doporučujeme v tomto období ošetření DESENCE pro všechny typy pleti.

Ošetření obsahuje:

Odlíčení mlékem a tonikem s výtažky z červeného rybízu, bohatého na vitamin C, extrakty z borůvky, které zpevňují cévní stěny a zabraňují tak zčervenání pokožky obličeje. Jemný peeling s krystalky cukru a mikročásticemi jojoby s následným šetrným hloubkovým čištěním pleti pomocí ultrazvuku, které je vhodné i pro takto citlivou a kuperózní pleť. Sérum, maska i závěrečný krém je vyroben bez parabenů a alergenů, samotným srdcem této receptury je GPI, výtažek lecitinu ze slunečnice, který chrání správnou funkci pleti. Dalšími aktivními látkami v tomto ošetření jsou i látky z africké křoviny Olax Dissitiflora, vzácné rostlinné oleje, brusinka, šípek či třezalka.

Zapomeňte na pleť zarudlou s nepříjemnými pocity jako je napětí, svědění, pálení či štípání, dopřejte si to pravé pro pleť v zimních měsících – ošetření DESENCE u SlimFOX.

Výsledek po 5 profesionálních ošetřeních a stálém používání výrobků pro domácí péči:

• pocit komfortu v oblasti pleti a dlouhotrvající úleva
• snížená zarudlost
• rovnoměrný tón pleti
• pružnější a odolnější pleť

Cena 799 Kč

běžná cena 950 Kč

Cena je platná do konce ledna 2013.