Zapomeňte na podrážděnou pleť s nepříjemnými pocity jako je napětí, svědění, pálení či štípání, dopřejte si to nejlepší pro pleť v zimních měsících – ošetření DESENCE u SlimFOX. Vhodné pro pleť chladem podrážděnou, ale i hypercitlivou a kuperózní.

Aktivní látky:

  • aktivní komplex GPI získaný ze slunečnic
  • fosfolipidy, vzácné rostlinné oleje
  • brusinka, šípek, jetel

Co Vás čeká? Odlíčení mlékem a tonikem s výtažky z červeného rybízu, bohatého na vitamin C, extrakty z borůvky, které zpevňují cévní stěny a zabraňují tak zčervenání pokožky obličeje. Jemný peeling s krystalky cukru a mikročásticemi jojoby s následným šetrným hloubkovým čištěním pleti pomocí ultrazvuku, které je vhodné i pro citlivou a kuperózní pleť. Sérum, maska i závěrečný krém je vyroben bez parabenů a alergenů, samotným srdcem této receptury je GPI, výtažek lecitinu ze slunečnice, který chrání správnou funkci pleti. Dalšími aktivními látkami v tomto ošetření jsou i látky z africké křoviny Olax Dissitiflora, vzácné rostlinné oleje, brusinka, šípek či třezalka.

Cena 849 Kč

běžná cena 950 Kč

Akce je platná do 31.1.2014.

Zvýhodněné sady domácí péče: Superjemné sérum 30 ml na citlivou pleť a hydratační krém 50 ml 2 548 Kč (běžná cena 3 094 Kč) NEBO sérum 30ml a výživný krém 50ml 2 568 Kč (běžná cena 3 118 Kč).

TIP: Doporučujeme v kombinaci s radiofrekvenčním ošetřením pleti, využijte zvýhodněné ceny k ošetření 490 Kč.