Představujeme Vám inovovanou řadu opalovacích přípravků Sundefence od Bioline-Jatò. Komplexní opalovací péče, která doplňuje hydrataci, dodává pleti pružnost a zářivost a zároveň ji chrání proti UV paprskům. Mějte svou kůži v bezpečí před sluníčkem, předcházejte zbytečnému stárnutí, pigmentacím a vráskám. Jak umí být sluneční paprsky zrádné se podívejte v tomto odkazu.

  • PARABEN FREE
  • UVA+UVB
  • oleje z amazonských pralesů
  • vitamin E, pantenol
  • papájový extrakt
  • opalovací aktivátor
Atraktivní cena 990 Kč za cestovní balíček – ušetříte 30%! Na ostatní produkty opalovací péče sleva 20%. Dva druhy ochrany určené přímo na obličej!

 

Opalovací řada Sundefence - NOVINKA

Opalovací krém s velmi vysokým ochrannýmfaktorem SPF 50+ 50 ml (UVA – UVB filtry, Buriti olej, rýžový a jojobový olej)

Opalovací krém určený speciálně pro obličej. Vhodný pro velmi světlou a citlivou pleť se sklonem k červenání. Jeho složení bylo speciálně vyvinuto k ochraně citlivých oblastí před vráskami a škodlivými účinky volných radikálů. Doporučeno pro počáteční fázi opalování, v případě prodlouženého pobytu na slunci nebo v případě intenzivního slunečního záření (vysokohorské oblasti, oblasti na otevřeném moři). Cena 951 Kč (1 189 Kč)

Opalovací krém na obličej s vysokým ochranným faktorem SPF 30 50 ml (UVA – UVB filtry, olej z para ořechů, rýžový a jojobový olej) Opalovací krém určený speciálně pro obličej. Vhodný pro velmi světlou a citlivou pleť. Garantuje ochranu před škodlivými vlivy slunečního záření. Zklidňující látky působí proti vráskám, dehydrataci a ostatním známkám stárnutí. Doporučeno pro počáteční fázi opalování a v případě intenzivního slunečního záření. Cena 951 Kč (1 189 Kč)

Opalovací krém s vysokým ochranným faktorem 100 ml (UVA – UVB filtry, olej z para ořechů, papájový extrakt) Opalovací krém vhodný k ochraně velmi světlé a citlivé pleti. Zabraňuje stárnutí pleti. Chrání pleť před potenciálním zčervenáním, stejně jako zabraňuje škodlivým vlivům volných radikálů. Dodává pleti hydrataci a výživu. Ideální pro intenzivní opalování. Cena 1 178 Kč (1 473 Kč)

Opalovací krém se středním ochranným faktorem 150 ml (UVA – UVB filtry, olej z para ořechů, bambucké máslo) Jemná emulze, speciálně vhodná pro světlou a citlivou pleť. Vysoký obsah UVA a UVB filtrů garantuje ochranu pleti a zabraňuje vzniku nedokonalostí způsobených sluncem. Rovněž zabraňuje vzniku potencionálního zčervenání. Ideální pro mírné opalování. Cena 1 171 Kč (1 464 Kč)

Opalovací emulze s nízkým ochranným faktorem 150 ml (UVA – UVB filtry, opalovací aktivátor, Annatto olej,papájový extrakt) Hydratační formule s lehkou a efektivní texturou. Krém je doporučen pro normální pleť, která se snadno opaluje nebo pleť citlivou, která již byla slunci vystavena. Zajišťuje krásné, jednotné a dlouhotrvající opálení a pomáhá pleť chránit před škodlivými vlivy slunečního záření. Ideální pro méně intenzivní opalování. Cena 1 140 Kč (1 425 Kč)

Emulgel po opalování 150 ml (Cupuacu máslo, mučenka, opalovací fixátor, osvěžující komplex) Ideální řešení po opalování. Hydratuje pleť, aniž by ji zanechal mastnou. Obnovuje hydrolipidický film, zjemňuje a osvěžuje pleť. Pomáhá redukovat výskyt zčervenání a přecitlivělosti. Dodává pleti zářivost a sametový vzhled, prodlužuje efekt opálení. Cena 951 Kč (1 189 Kč)

Gel zvyšující opálení 150 ml (Annato olej, papájový extrakt) Jemný gel s trojím kosmetickým účinkem. Ideálně připravuje pleť na opalování tak, aby bylo dosaženo intenzivního a dlouhotrvajícího efektu opálení v krátkém čase. Zvyšuje a zlepšuje opálení pleti do krásného bronzového tónu. Doporučuje se používat 20 dnů před vystavením na slunci a poté vždy večer po opalování. Cena 918 Kč (1 148 Kč)

Cestovní balíček Sundefence (obsahuje: opalovací krém Sun Defense SPF 30 15 ml, opalovací krém Sun Defense středním ochranným faktorem 50 ml, emulze po opalování 50 ml) Cena 990 Kč (1 390 Kč)

Akce platí do 31.8.2014.