Komplexní řada produktů na domácí použití, které pomáhají formovat Vaše tělo. Výrobky jsou bohaté na aktivní látky, které se starají o každou část Vašeho těla. Efektivně pomáhají bojovat proti zadržování vody, ztrátě tonusu pleti, volným radikálům a nedokonalostem pokožky. 

Nejsilnější kombinace je používání krému Slimcell 3D na den a Reducing wrap na noc.

Body Care SlimCell3D_150Slimcell3Dširkospekrální krém proti celulitidě 200 ml, cena 1 365 Kč, (běžná cena 1 655 Kč). NOVINKA

3D zeštíhlující efekt

• štěpí tuky
• redukuje
• eliminuje přebytečné tekutiny

Aktivní látky: Ultrasound like Complex, pupečník asijský, listnatec, kofein, avokádový olej, bambucké máslo.

 

ReducingWrap_150Reducing wrap noční vysoce aktivní krém proti celulitidě a při obtížích se zadržováním vody 250 ml, cena 1 920 Kč, (běžná cena 2 332 Kč).

Aktivní látky: mořská sůl a řasy, pupečník asijský, kmenové buňky, Karité

Výsledek ošetření: viditelné snížení stavu celulitidy a prokrvení pokožky a zlepšení mikrocirkulace. Snížení otoků a odstranění přebytečné vody, zpevnění pleti díky kyselině hyaluronové, bambucké máslo.

 

Vysoce aktivní krém proti celulitidě THERMOSLIM CREAM – zabraňuje usazování tukových zásob a napomáhá k jejich eliminaci. Aktivuje krevní oběh a podporuje přirozené funkce tkání, zlepšuje tok lymfy a zabraňuje stagnaci přebytečné vody. Zároveň posiluje a zpevňuje pokožku,  200 ml. Cena 784 Kč, (běžná cena 952 Kč).

Zpevňující zábal FIRMING WRAP – velmi jemný zábal s výtažky z diamantu, hematitu a opálu, který se lehko vtírá do pokožky. Má liftingové a rekonstrukční účinky. Doporučujeme kombinaci se Slim Patch, 150 ml. Cena 1 070 Kč, (běžná cena 1 298 Kč).

Zeštíhlující zábal SLIM PATCH – zábal vhodný pro vyšší stadium celulitidy s efektem pomerančové kůže. Zpevňující výtažky z diamantu, jantaru a hematitu podpoří spalování tuků a redukci nadměrného zadržování tekutin. Doporučujeme ho používat spolu s Firming Wrap, 100 ml. Cena 970 Kč, (běžná cena 1 179 Kč).

Modelující máslo  LIPO SHAPE – spalujte tuky a omezte jejich ukládání. Máslo hloubkově vyživuje pokožku a nejlépe působí při aplikaci na noc. Je určené pro všechna stádia celulitidy. Doporučujeme kombinaci s Lifting Drain, 250 ml. Cena 1 230 Kč, (běžná cena 1 488 Kč).

Drenážní sprej LIFTING DRAIN SPRAY – tělové mléko ve spreji s viditelnými drenážními a zpevňujícími účinky. Obsahuje proteiny z rýže, pokožku zanechává pružnou a nádherně provoněnou. Doporučujeme kombinaci s Lipo Shape, 150 ml. Cena 950 Kč, (běžná cena 1 155 Kč).

body care 05 2013