Mini face program DUO – hydratace ve dvou krocích

Mezi nejčastější problémy pleti patří její nedostatečná hydratace.

 

Většina lidí trpí  dehydrovanou pletí (zejména po zimě), která může být důsledkem špatného pitného režimu, neschopností pleti udržet hydrataci či nekvalitní péče o ni. Dehydratovaná pleť je unavená, vykazuje tenké vrásky, ztrátu měkkosti a pružnosti, má sklon k šupinatění, loupání, praskání  nebo rudnutí pleti. Pouze pleť optimálně hydratovaná a zvláčněná zabezpečí, že kožní povrch bude celistvý, jemný, se sníženou náchylností ke vzniku kožních chorob a  předčasného stárnutí.

 

Konceptem tohoto unikátního řešení pro Vaši pleť je důkladná hydratace ve dvou krocích (2 návštěvy po 14 dnech). Doporučujeme pro všechny typy pleti bez rozdílu věku.

Jedinečné profesionální řešení pro dehydrovanou pleť ve dvou krocích obsahuje:

  • čištění a tonizace pleti
  • hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí (šetrná přístrojová alternativa mechanického čištění)
  • jedinečné zapracování hydratačního séra pomocí radiofrekvence, sérum s vysokou koncentrací aktivních látek v nanostrukturách (kyselina hyaluronová, Trehalóza, řasa Chondrus Crispus) a rostlinný kolagen, zajišťují intenzivní a dlouhotrvající hydrataci, která zanechává pleť pružnou a hebkou. Radiofrekvenční vlny aktivují tvorbu fibroblastů a nového kolagenu, zlepšují kvalitu pokožky redukuje vrásky omlazují kůži a mají pozitivní vliv na elasticitu pleti.
  • masáž obličeje a dekoltu ABC (první návštěva), která obsahuje tři části – prokrvující a uvolňující část po které následuje lymfatická a drenážní a zakončena je reflexologií bodů na obličeji. Touto technikou docílíme celkového zharmonizování pleti.
  • mikromasáž očního okolí (druhá návštěva)
  • závěrečný hydratační krém s kyselinou hyaluronovou, červenou řasou hydratuje pokožku do hloubky, výtažek z orchideje a olej z prvosenky, který Vaši pleť zjemňuje, vyživuje a obohatí o vitamíny.

 

Cena 988 Kč

(cena je za 2 návštěvy)

U většiny lidí je pleť po zimě dehydrovaná.

Tato unikátní koncentrovaná péče probíhá ve dvou krocích, během první návštěvy se můžete těšit na příjemnou masáž ABC obličeje a dekoltu, která svým specifickým provedením dokonale uceluje tento ojedinělý projekt. Druhá návštěva následuje po 10-14 dnech jejíž součástí je mikromasáž očního okolí. Žádáme o dodržování doporučeného termínu druhé návštěvy, dodržením intervalu mezi návštěvami umocníme výsledný efektDetailní informace Vám sdělí naše kosmetičky.

Mini face program DUO byl  vytvořen s maximální pečlivostí a účinností. Tato unikátní péče je prováděna vysoce koncentrovanými výrobky pro salónní použití BIOLINE a profesionálními kosmetickými přístroji.
Nabídka platí pouze na objednávky uskutečněné v dubnu 2012, cena je konečná.

 

<strong>Použité aktivní látky - detailní informace</strong>

KYSELINA HYALURONOVÁ Zachycuje molekuly vody a tak vytváří její zásobu.

TREHALÓZA Hydroaktivní cukr, který chrání buňky před dehydratací, nahrazuje chybějící vodu a umožňuje pleťovým buňkám, aby zůstaly celistvé.

CHONDRUS CRISPUS Červená řasa bohatá na Karagenan, hygroskopická vlákna schopná zadržovat vlhkost. Na pokožce spoluvytváří ochranný film, který chrání hydrataci a zabraňuje dehydrataci.