Blíží se nám sezóna šatů, které vlají díky jarnímu větříku. Ze skříně vytáhneme tílka bez rukávů a pak i plavky. Chcete hladké podpaží bez chloupečku a podrážděných boláčků po holení? Nemáte ráda ty nevzhledné červené pupínky po použití žiletky v ranním spěchu? Máme možnost jak Vám s tímto trápením pomoci!

Celý květen pro Vás máme epilaci podpaží krémovým voskem Lycon na zkoušku, vyzkoušejte komfort hladkého podpaží!

Epilace podpaží (během kosmetického ošetření) 195 Kč (běžná cena 300 Kč, sleva 35%)

Objednat se on-line

Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.

Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

Kontraindikace*:

  • plísňové infekce a virové infekce
  • křečové žíly
  • nedávná operace , jizvy, oděrky a otevřené rány
  • ekzém, svrab, akné, opary
  • diabetici (mohou být ošetřeni pouze s potvrzením od lékaře)

* Pokud má klient jedno z výše uvedeného, doporučuje se počkat, až se situace pleti zlepší.

Následná péče 24-48 hodin po provedeném ošetření: vyvarujte se horké sprše, koupelím a saunám. Používání jiných přípravků na ošetření, než těm doporučeným. UV záření, soláriím, opalovacím přípravkům či nástřikům. Cvičení nebo plavání – nadměrné pocení ucpe póry a může způsobit zánět. Používání příliš obepnutého prádla či prádla z umělých materiálů. Děkujeme.

Dopřejte si skvělou tělovou péči Lycon i doma, podívejte se na úžasná tělová mléka či peelingy. Vyzkoušejte u nás, používejte i doma!

*Sleva 35% na epilaci podpaží platí jen současně s kosmetickým ošetřením u nás do 31.5.2019.