Řada šetření Vintage 79 SWEET RELIEF byla vyvinuta pro ochranu a vitalitu citlivé a jemné pleti. Vaši pleť nádherně zjemní a napomáhá k její regeneraci. Poskytuje pohodlí a svěžest pleti, zvyšuje její odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům. Výtečná volba pro toto chladné období a Vaše pleť bude úžasně zářit. K ošetření nabízíme i sady domácí péče s milým cenovým zvýhodněním.

Pro koho je ošetření určeno:

  • suchá pleť
  • citlivá a napjatá pokožka
  • pleť se sklony k červenání
  • pro klienty trpícími svěděním pleti

Ošetření obsahuje:

Odlíčení hydratačním mlékem a tonikem s výtažky z borůvky, rybízu a třezalky. Jemný peeling s krystalky cukru a mikročásticemi jojoby korunovaný šetrným hloubkovým čištěním pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Aplikace vysoce aktivního séra se zelenou řasou, Aloe vera, kiwi a měsíčkem lékařským, zapracováno relaxační masáží. Zklidňující gelová maska s borůvkou, habrem a výtažkem z heřmánku. Závěrečný krém s výtažkem z borůvky, koňského kaštanu a hlohu + nalíčení minerální dekorativní kosmetikou Lily Lolo.

Cena 670 Kč

běžná cena 790 kč

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Vintage 79 SWEET RELIEF
Ošetření Sweet Relief pro suchou a citlivou pleť je určené hlavně pleti se sklonem k červenání a svědění – což je přesně můj typ. Navíc v zimě každá pleť je mnohem více namáhána mrazem, větrem, či suchým vzduchem z klimatizací a topení, tudíž je takové ošetření opravdu na místě.

Po ošetření byla pleť na první pohled výrazně rozjasněná, hebká na dotek, bez viditelných nečistot. Opravdu skvělý pocit! (číst dále)

 TIP: můžete zvolit intenzivnější variantu, maximalizovat vstřebatelnost aktivních látek až na 60%. Volitelné rozšíření ošetření pleti radiofrekvencí se zvýhodněným příplatkem 490 Kč.

Zvýhodněná sada séra a krému SWEET RELIEF za 1 428 Kč, běžná cena 1 869 Kč.

Zvýhodněná sada pleťová maska a krém SWEET RELIEF za 1 465 Kč, běžná cena 1 916 Kč.

Ušetříte 24%.

Akce je platná do 28. února 2013 nebo do vyprodání zásob.