Upřímně, během posledních měsíců jsem péči o pleť tak trochu zanedbávala. Důvod byl prostý – zkrátka nebyl čas. Léto bylo celé takové hektické – děti doma, k tomu spoustu práce, dovolená, výlety…pořád bylo co dělat. A čas sama na sebe jsem vlastně vůbec neměla. A to bohužel, také začátkem září, kdy starší syn nastupoval do první třídy. Naší rodině začal úplně nový režim a já čekala, až se vše více “zaběhne”.

A tak mi čas na kosmetické ošetření vyšel až na začátek října. Dalo se to přežít, ale víte, já se tentokrát tak těšila! Moje pleť už potřebovala zkušený “zásah” a já odpočinek… Ve vztahu k aktuálním potřebám mé pleti, netrápil mě žádný zásadní problém, spíš bylo potřeba pleť uvést zpět do hezkého stavu – kdy ji tak připravíme na další, specifičtější ošetření.

EXPRESNÍ KOSMETIKA
Proto paní kosmetička zvolila “expresní péči” – pleť nejdříve odlíčila mlékem 2v1 a pleť tonizovala. Následně pleť vyčistila ultrazvukem – pleť byla díky delší pauze přece jenom více zanešená. Pozornost jsme věnovaly také očím – přece jenom, oční partie mě asi nejvíc trápí, je na nich nejvíce patrný zub času. Paní kosmetička Eva Kroulíková použila liftingové hydrogelové polštářky, které jsem již v minulosti zkoušela – a byla jsem s nimi moc spokojená. Na pleť se následně nanesla pěstící rozjasňující maska – a já si na 20 minut krásně odpočinula:) Na závěr už pak přišel na řadu rozjasňující krém.

Ošetření bylo okamžitě patrné – pleť byla krásně jemná, hladká a čistá. Pleť zkrátka už ošetření nutně potřebovala – a zcela jej uvítala:)
Kosmetika u SlimFOX Míša Salačov