Bezchybně čistá a omlazená pleť díky tomuto rychlému a efektivnímu ošetření.

Profesionální péče v podobě hloubkového čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, omlazení pleti pomocí fotorejuvenace (e-light) a pěstící maska dle typu pleti od Bioline-Jatò.

ZAJÍMAVOST: Víte, že genetické faktory ovlivňují stav naší pleti ze 30%? Každý z nás je zodpovědný za své stárnutí ze 70%Naše stárnutí tedy nezávisí jen na genech, ale na životním stylu, který si vybereme. Stárnutí je způsobeno genetickými faktory z 30% a zbývajících 70% je způsobeno životním prostředím, pravidelnou péčí a životním stylem (stres, kouření, strava, sport, opalování atd.).

Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí plně nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Čistá pleť bez zbytečného dráždění mazových žlázek, bez otoků a zarudlých a citlivých míst po mechanickém čištění. Běžná cena 399 Kč.

Fotorejuvenace pleti nebo ošetření e-light. E-LIGHT je kombinace IPL a radiofrekvence. Zatímco IPL má největší úspěchy při potlačení akné a zánětlivých procesů v pleti, e-light je vhodný pro zvýšení účinnosti pro účely omlazování pleti. V našem studiu používáme obě tyto moderní technologie v závislosti na Vašich potřebách. Běžná cena 1 180 Kč.

Pěstící maska od Bioline-Jatò, kterou vybereme podle aktuálního stavu Vaší pleti. Vybírat můžete z masek z řady Vintage 79 (hydratační, výživná, pro citlivou pleť nebo pro problematickou pleť), další možnou volbou je projasňující maska Primaluce nebo okysličující maska z řady 24.7 Natural Balance. Běžná cena 180 Kč.

Cena 950 Kč

Běžná cena 1 759 Kč

Délka ošetření přibližně 45 minut.

Objednat se on-line

Linda V.
Linda V. ošetření pleti IPL/e-light

V salonu SlimFOX jsem byla velice spokojená. Krásná čistá atmosféra a přístup p. kosmetičky byl super.  Vše vysvětlila a doporučila. Podstoupila jsem čištění pleti  a také e-light a následně masku. Vím, že zázraky se dějí jen v pohádkách ale byla jsem mile překvapená tak rychlým zklidněním pleti. Byla méně zarudlá a na omak jak samet. A druhý den ráno pěkně hebká sjednocená a rozzářená. Mohu určitě doporučit a sama podstoupím další doporučené kúry.

Dominika N.
Dominika N. ošetření pleti IPL/e-light

S mastnou aknózní pletí se potýkám už od puberty. Za ty roky jsem navštívila nespočet kosmetických salónů a studií, ale nikde mi nepomohli tak, jako právě ve SlimFOXu. Pravidelné čištění a odborná péče výrazně zlepšily stav mé pleti, přesto mě ale trápily nehezké fialové flíčky, které na kůži zůstávají po zánětlivém pupínku často i několik týdnů. Právě tehdy mi bylo doporučeno ošetření přístrojem e-light, na které dnes již docházím pravidelně. Toto zázračné „blikání“ dokáže zesvětlit ošklivé flíčky, pomáhá hojení zánětlivých boláčků a zároveň předchází vzniku dalších zánětů, což je přesně to, co jsem potřebovala. Léčba akné je běh na dlouhou metu, ale už teď jsem se svým vzhledem spokojenější než kdykoli dřív.

Markéta L.
Markéta L. ošetření pleti IPL/e-light

Vlivem dlouhodobého pracovního stresu se moje odjakživa problematická pleť ještě mnohonásobně zhoršila. Nevěděla jsem si rady, ale díky nadstandardní péči studia SlimFOX se pleť postupně zlepšila, pročistila a celkově zklidnila. Stále ji však pokrývaly pozůstatky nevzhledných pupínků a zanícení. Tehdy jsem vyzkoušela ošetření e-light, které v kombinaci s kosmetikou Primaluce od Bioline proměnilo pleť k nepoznání – nyní je projasněná, hladká a sjednocenější. Už se těším na další ošetření!

Akce je platná do 30. dubna 2014.

expres_03_2014