Ošetření dermokosmetikou od Laboratoires RENOPHASE Paris se vyznačuje především vysokou kožní tolerancí a buněčnou regenerací. Tento typ kosmetiky může být používán celoročně. Kompletním kosmetickým ošetřením dokáže řešit mnoho problémůJe ověřena klinickými a dermatologickými studiemi garantujícími optimální bezpečnost a efektivnost.

Vyberte si jednu z pěti druhů pleťových masek – hydratační, omlazující, zesvětlení, lifting nebo pro citlivou a podrážděnou pleť.  

Ošetření obsahuje: čištění pleti gelem nebo mlékem s obsahem 9% kyseliny glykolové, intenzivní exfoliační maska s obsahem 25 % kyseliny glykolové, hydratační sérum, aplikace masky dle typu ošetření (hydratační, omlazující, zesvětlující na pleť s pigmentacemi, liftingová nebo pro citlivou pleť bez jasu),  maska na oční okolí s mořským kolagenem a heřmánkem, aplikaci 40 % vitaminu C ve formě gelu pro obnovu buněčného metabolismu pleti, úpravu obočí, závěrečný hojivý krém, solární ochrana a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

 

Cena 690 Kč

(běžná cena 1 100 Kč), délka ošetření cca 60 min

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Renophase se zesvětlující maskou
Po celém ošetření byla pleť krásně prokrvená a velmi pevná. Ultrazvuková špachtle se opět postarala o dokonalé vyčištění zanesených pórů. Ošetření má tu výhodu, že je časově nenáročné – trvá pouhých 60 minut. Určitě vřele doporučuji, je to taková rychlá první pomoc pro vaši pleť. (číst dále)

Akce je platná do 30.4.2013.

RENO_osetreni_duben_2013