Každá z nás ráda pozoruje svůj odraz ve výkladu, když kráčíme ulicí. Po dlouhé a nekonečné zimě však nemusí být ten odraz takový jaký si přejeme. Proto jsme pro Vás máme ošetření, která pomáhají formovat křivky.

Pokud si chcete domluvit nezávaznou konzultaci, domluvte si telefonicky či e-mailem termín. Těšíme se na Vás!

KRYOLIPOLÝZA

Cílené zmražení tukových buněk, úbytek 25-30% po jednom ošetření. Ošetření kryolipolýzou ve studiu SlimFOX provádíme vždy s jednorázovou ochrannou membránou s certifikací CRYO PAD.  (číst dále)

Cena 690 Kč,  běžná cena 2 000 Kč

KAVITACE

Formování křivek pomocí neinvazivní liposukce. Máme výborné výsledky i s nevzhlednou celulitidou a celkovým zpevněním a formováním nohou. Studie dokazují, že pouze cíleným ošetřením pomocí ultrazvuku můžeme docílit odstranění celulitidy. (číst dále)

Cena 550 Kč, běžná cena 1 999 Kč

POKROČILÉ OŠETŘENÍ 3 v 1

Cílená redukce celulitidy, tvarování těla zpevnění, vypnutí a zjemnění pokožky díky třem moderním technologiím současně (pulzní vákuum, radiofrekvence a laser). Vhodné pro tyto partie: břicho, boky, zadeček, stehna, ramena, paže. (číst dále)

Cena 650 Kč, běžná cena 1 500 Kč

TĚLOVÝ CHEMICKÝ PEELING

Tělový chemický peeling od Laboratoires RENOPHASE s obsahem kyseliny glykolové (70 %) svým účinkem podporuje drenážní funkci kůže a dosahuje tak obnovení její elasticity. Ošetření je vhodné pro kůži, která vykazuje známky celulitidy nebo strií, hodí se také jako podpůrná péče po zákrocích plastické chirurgie. Vaše kůže je po ošetření hebká i zpevněná.

Cena 890 Kčběžná cena 1 250 Kč

formovani_04_2013

Akce je platná do 30.4.2013.

 Doporučené schéma ošetření: kavitace a tělový chemický peeling – doporučujeme alespoň 5 ošetření v týdenním intervalu. Pokročilé ošetření 3v1 doporučujeme 5-10 ošetření v týdenním intervalu (dle stavu ošetřované patrie). 
 Kontraindikace u těchto ošetření: Kryolipolýza – těhotenství, menstruace, poruchy štítné žlázy, kovové implantáty, rakovina, epilepsie, srdeční onemocnění nebo kardiostimulátor, choroba jater a ledvin, diabetes 3.stupně, kožní onemocnění v místě aplikace. Kavitace –  nemoci srdce a kardiostimulátor, choroby jater, ledvin, lymfatického systému, rakovina, nádorová onemocnění, poruchy hojení a kožní výsevy, epilepsie, cukrovka, kovové implantáty, těhotenství, šestinedělí, je-li tuková vrstva partie tenčí než 1,5 cm, menzes, věk<18 let. Pokoročilé ošetření 3v1 – epilepsie, krvácející rány na ošetřované pokožce, lícní implantáty nebo silikonové výplně v obličeji. Tělový chemický peeling – těhotenství, kojení, čerstvé opálení, dermatologické problémy v ošetřované oblasti, porušená integrita kůže v ošetřované partii, epilepsie, nádorová onemocnění.