Glukonolakton a chlorophylline maska

Co moji pleť aktuálně trápí? V zásadě nic hrozného, ale samozřejmě – lepší to být také může. 🙂 Víc, než nějaké znatelné problémy, jako jsou třeba pupínky, otoky, žilky…si ovšem uvědomuji, jak moje pleť stárne. Vrásky sice zatím nejsou tolik patrné, ale pokožka ztrácí svou pevnost, hutnost… Toho si všímám nejvíc. Je tedy nutné do obvyklé péče přidat i účinné anti age produkty.
Na tom jsme se shodly také s paní kosmetičkou Evou Kroulíkovou při mé poslední návštěvě salonu SlimFOX. Pleť zahydratujeme, ale přidáme i další krok cílený na anti age péči s chlorophylline maskou.
Glukonolakton a chlorophylline maska Renophase

JAK PŘESNĚ OŠETŘENÍ S GLUKONOLAKTONEM PROBÍHALO?

Vsadily jsme opět na moje oblíbené a roky prověřené ošetření s glukonolaktonem, které je pro hydrataci perfektní. Pleť se odlíčila, vyčistila – hloubkově ultrazvukem a ve vrstvách se aplikoval glukonolakton. Součástí ošetření je i sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Nanese se také druhá vrstva hydratačního a vyvažujícího séra RÉHYDRATANT, které dodá hydrataci a posílí kožní bariéru pleti. Sama už vím, že kombinace těchto kroků a produktů mé pleti nesmírně prospívá – zkrátka, je to vždy sázka na jistotu. 🙂
Nově jsem ovšem vyzkoušela masku 5CR Chlorophylline maska s prekurzorem kyseliny hyaluronové GAG, která aktivuje metabolismus fibroblastů, které následně zvyšují produkci kyseliny hyaluronové. Toto je ta zmiňovaná část ošetření, která je cílena coby anti age péče. Tato maska je v mnoha ohledech zajímavá – upevňuje se za uši, je suchá a přilne na pokožce, do které se vstřebávají aktivní látky. Maska i krásně voní, mně připomínala vůní čaj. Maska je volitelná jako rozšíření běžné péče.
Po sejmutí masky mi pak paní kosmetička nanesla i druhou masku, krémovou hydratační a revitalizační. Závěrem se aplikoval krém REPAIR Crème L.

Velmi příjemné ošetření a v mnoha směrech účinné, efektivní! Dámy, pokud vás “zub času” také začíná trápit, vyzkoušejte – zejména tady masku 5CR, je skvělá!

Míša Salačová na ošetření ve SlimFOX
Glukonolakton a chlorophylline maska Renophase

Toužíte si dopřát stejné hloubkově hydratační ošetření rozšířené o chlorophylline maskou jako Míša? Není nic snadnějšího, než si u nás rezervovat termín. Pohodlně on-line, kdykoliv si vzpomenete.