S babím létem přichází znovu řád do našich všedních dní. Co si podzimní dny malinko zpestřit? A znáte lepší způsob než nákupem nové rtěnky? Možná, že tu pravou (správně červenou) rtěnku stále hledáte! Pomůžeme Vám ji najít a rozhodně nebudete litovat. Je úplně jedno jestli podzimní rtěnka, kterou hledáte má být červená, růžová, nenápadná, přírodní, matná, lesklá, decentní či extravagantní. Najdeme ji!

Pomůžeme Vám s výběrem toho pravého odstínu rtěnky. Pro precizní nalíčení doporučujeme vybrat si nejen rtěnku, ale i konturovací tužku na rty. Líčení je pak výrazně efektnější a trvanlivější.

  • MARIA GALLAND 2+1 ZDARMA – vyberte si libovolné 3 produkty dekorativní kosmetiky Maria Galland a nejlevnější z nich je za 0,- Kč
  • LILY LOLO – nové konturovací tužky od Lily Lolo ve 3 odstínech, kombinujte s nejkrásnějším odstínem rtěnky a získáte 50% slevu na štětec na rty pro přesné nanesení rtěnky

ZKOUŠEJTE A VYBÍREJTE! Z testovacího stojanu máte možnost si produkty vyzkoušet a vybrat ty pravé. Pomůžeme Vám pochopitelně s výběrem nejen rtěnky, ale i ostatních produktů.

Trip to the Eiffel TowerCESTOVNÍ SET MAKE-UP SE ZRCÁTKEM A TAŠTIČKOU
Krásná sada dekorativní kosmetiky „Trip to the Eiffel Tower“ obsahuje: černou posilující a prodlužující černou řasenku, objemový transparentní lesk na rty, čirý lak na nehty a zrcátko s taštičkou.

Cena 986 Kč (sleva 30%)
běžná cena 1 409 Kč

Akce je platná do konce října 2016 nebo do vyprodání.