Hořké mandle pro krásnou pleť

Každoročně v tomto období se pravidelně setkáváme s tím, že klientky chodí se zhoršeným stavem pleti. Není žádné tajemství, že je to způsobené většinou našimi gastro hříchy! A nebudeme si nalhávat ty poslední dva týdny v roce jsou takové hříšné, víc jídla, víc cukru, víc alkoholu a chybí nám pohyb. A to vše projeví se i na naší pleti. 

Na naší pleti najednou vidíme nejen pupínky, které už běžně neznáme, ale i znatelnou únavu a pleť je celkově sušší. Což je klasický problém v topné sezóně, nízká relativní vzdušná vlhkost doma, v práci i kdekoliv v uzavřeném prostoru. K tomu nemáme pocit žízně a tak i pitný režim striktně nedodržujeme. Naštěstí máme úžasné ošetření, které s s tím vším poradí! Hořké mandle pro krásnou pleť v kombinaci s úžasnou hydratací díky glukonolaktonu. A navíc umíme výsledný efekt ještě umocnit díky PDT světlu.

 

MANDLE A GLUKONOLAKTON

Jedná se o jemný povrchový peeling s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem pro citlivou až normální pokožku. Kyselina mandlová se přirozeně se vyskytuje v mandlích, je snadno absorbována mastnou pletí. Její silnou stránkou je právě efekt na pleti s vráskami u mastného typu pleti. Navíc má přirozené antibakteriální účinky, díky kterému snižuje maštění pleti postupně, bez lokálního přesušení pokožky. Rozjasní a vyhladí, reguluje produkci mazu a je melano-korektor. Dokonale hydratuje a zjemní. Doporučujeme pro pleť, kterou trápí:

  • mastná pokožka s nedostatky
  • pigmentové skvrny
  • mdlý tón
  • nesjednocený tón
  • dehydratace
  • vrásky

Ošetření mandle a glukonolakton obsahuje: odlíčení gelem nebo mlékem, tonizace, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, aplikace kyseliny mandlové, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky, obsahuje hexapeptid, kyselinu mléčnou, sacharid izomerát a ureu. Závěrečný krém podle potřeb pleti. Délka ošetření cca 60 minut.

 

Cena 1 700 Kč (1 990 Kč)

Mandle & glukonolkton + PDT světlo cena 2 050 Kč (2 500 Kč)

Rezervovat termín on-line

Napsali o nás, o tomto ošetření a pár slov navíc najdete zde (číst dále).

 

Akce platí do 31. ledna 2020.