Máte pocit, že je Vaše pleť šedá, nevýrazná s vrásky nějak ostřejší? Není žádné tajemství, že se s tím setkáváme každý rok. A víme jak to během hodinky v salonu napravit. 

Kdo by netoužil pro zářící a zdravé pleti! Místo toho mnohdy na naší pleti najednou vidíme nejen pupínky, které už běžně neznáme, ale i znatelnou únavu a pleť je celkově sušší. Což je klasický problém v topné sezóně, nízká relativní vzdušná vlhkost doma, v práci i kdekoliv v uzavřeném prostoru. K tomu nemáme pocit žízně a tak i pitný režim striktně nedodržujeme. Naštěstí máme úžasné ošetření, které s s tím vším poradí! Hořké mandle pro krásnou pleť v kombinaci s úžasnou hydratací díky glukonolaktonu. A navíc umíme výsledný efekt ještě umocnit díky PDT světlu.

MANDLE A GLUKONOLAKTON

Jedná se o jemný povrchový peeling s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem pro citlivou až normální pokožku. Kyselina mandlová se přirozeně se vyskytuje v mandlích, je snadno absorbována mastnou pletí. Její silnou stránkou je právě efekt na pleti s vráskami u mastného typu pleti. Navíc má přirozené antibakteriální účinky, díky kterému snižuje maštění pleti postupně, bez lokálního přesušení pokožky. Rozjasní a vyhladí, reguluje produkci mazu a je melano-korektor. Ošetření dokonale hydratuje a zjemní.

Doporučujeme pro pleť, kterou trápí:

  • mastná pokožka s nedostatky
  • pigmentové skvrny
  • mdlý tón
  • nesjednocený tón
  • dehydratace
  • vrásky

Ošetření mandle a glukonolakton obsahuje: odlíčení gelem nebo mlékem, tonizace, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, aplikace kyseliny mandlové, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation (nebo jiné dle potřeb Vaší pleti), která pleť oživí a vyhladí jemné linky, obsahuje hexapeptid, kyselinu mléčnou, sacharid izomerát a ureu. Závěrečný krém podle potřeb pleti.


Cena 2 050 Kč (2 550 Kč)

Příplatek k ošetření za PDT terapii je 600 Kč


LED/PDT terapie

CHCETE NĚCO EXTRA? Maximálního výsledku dosáhneme s troškou času navíc a pravidelností. Většinu ošetření můžeme kombinovat celoročně s LED světlem, které stimuluje přirozený proces opravy buněk. Stimuluje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Ošetření s LED/PDT světlem je vhodné pro všechny věkové skupiny, jakmile se začnou projevovat první známky stárnutí u mužů i žen (červené světlo 630 nm). Modré světlo 470 nm působí antibakteriálně – ideální pro podporu hojení akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. 


Pokud mají být výsledky perfektní, je důležité pokračovat a kontinuálně o pleť pečovat. Vaše každodenní péče doma je nenahraditelná. Díky tomu si prodloužíte efekt odborného ošetření pleti a celkové zlepšení jejího stavu.

Proto Vám doporučujeme vhodné produkty na péči doma a vysvětlujeme postup správné péče.

Pomůžeme Vám s výběrem, poradíme s používáním. K tomuto ošetření máte možnost nákupu produktů od Labortoires Renophase s 10% slevou.


Napsali o nás, o tomto ošetření a pár slov navíc najdete zde (číst dále).

Akce platí do 31. ledna 2023.