Víte, co Vaše pleť v létě skutečně ocení? No přece dostatečnou hydrataci! A ošetření zaměřené právě na hydrataci pleti jsem absolvovala také já v salonu SlimFOX. Po dovolené u moře, kdy byla pleť zatížená slunečním zářením, chlorem, solí… to totiž právě hydrataci chtělo!

LÉKAŘSKÁ KOSMETIKA
Jednalo se o ošetření značky Renophase, která je zajímavá tím, že se jedná o lékařskou kosmetiku – vyrobenou z vody ESKA. Voda ESKA je voda z přírodního pramene, výjimečně čistá, která pochází v podstatě z přírodního filtru. Díky své čistotě a jemnosti je ideální právě pro použití do lékařské kosmetiky.

OŠETŘENÍ KROK ZA KROKEM
Úvodem bylo samozřejmě odlíčení pleti a hloubkové čištení ultrazvukem. Následně mi paní kosmetička aplikovala glukonolakton ve vrstvách – rukavicemi mi jednotlivé vrstvy jemně vmasírovala do pleti. Součástí ošetření je i intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, stejně tak i druhé sérum RÉHYDRATANT, která dodá pleti onu chybějící hydrataci. Maska, která přišla na řadu následně, byla také hydratační a revitalizační. Závěrečný krém Créme douce byl opět s hydratačním efektem.

A MŮJ POCIT?
Po ošetření byla pleť dokonale pružná, jasná, příjemná na dotek. Celkově působila velmi jasně a svěže, bez tolik patrných vrásek a známek únavy. Hydratace pleti je důležitá, ideální volba ošetření pro léto!

Lékařská kosmetika Renophase a hydratační ošetření s Míšou Salačovou u SlimFOX