Na kosmetické ošetření v salonu SlimFOX jsem se opravdu moc těšila, nebyla jsem zde totiž tak dlouho! Přes prázdniny zkrátka vůbec nebyl čas a i start školního roku byl náročný, takže moje radosti, jako je pravidelná kosmetická péče, zkrátka musely počkat.
 
Nyní jsem se do SlimFOXu konečně dostala a s paní kosmetičkou jsme se domluvily hlavně na hloubkovém čištění pleti – přece jen, pleť byla po delší době více zanesená a také, potřeba byla i hydratace, jako vždy, po létě. Hydratace a glukonolakton je perfektní volba. Proto jsme vybraly již osvědčené ošetření s glukonolaktonem, jehož hlavním cílem je zmiňovaná hydratace a také projasnění.
 
HYDRATACE A GLUKONOLAKTON – JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Úvodem bylo jako vždy odlíčení pleti a pak potřebné čištění ultrazvukovou špachtlí, které je opravdu účinné, dokonale zbaví pleť nečistot a odumřelých částeček kůže. Následně paní kosmetička aplikuje glukonolakton ve vrstvách a také intenzivní regenerační sérum Detox s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. V druhé vrstvě se nanese aktivní sérum Source C, které je antioxidační a revitalizační. Nyní na řadu přijde maska Hydroequlibrant Peptides, ta je hydratační a revitalizační, ideální právě pro dehydratovanou pleť. Maska obsahuje hydratační složky – jojobový olej, kyselinu E laktid, serin E, ureu… Po odstranění masky se nanese závěrečný krém Repair Crème L, který napravuje kožní bariéru pleti a chrání ji proti vlivům volných radikálů.
 
MŮJ DOJEM PO OŠETŘENÍ?
Krásná, jemná pokožka, evidentně hydratovaná, svěží a jemná dotek. Na toto ošetření je vždy maximální spoleh, mně sedne přímo dokonale. Je to skutečná vzpruha pro pleť!
 

ZAJÍMAVOST: GLUKONOLAKTON – jedná se o 100% přírodní molekulu, která blokuje volné radikály, váže na sebe vodu, působí jako exfoliant a má přirozenou solární ochranu. Je přirozeně přitahován vodou, proto pokud je aplikován na kůži pohlcuje molekuly vody a tím umožňuje rychlý průnik do kůže. Výsledkem je okamžité zjemnění pleti, bezprostředním důsledkem je hydratace suchá a dehydrovaná pleť je zjemněná. Po ošetření je pleť hladká, velmi měkká na dotek, zpevněná, viditelně ozdravělá a regeneruje se. Glukonolakton je přírodní látka, která je běžně používána v potravinářském průmyslu a ze zcela netoxická. To je také jeden z důvodů, proč má ideální předpoklady pro použití pro citlivou i atopickou pleť.