Hydratace na léto

Je to náš bestseller! Glukonolakton, je péče kterou Renophase představila před 10 lety předčila naše očekávání a pro vás se stala jedním z nejžádanějších ošetření. Pro letošní léto pro vás máme inovovanou verzi s novým aktivním sérem s exozomy a postbiotiky, které podporují obnovu kožního mikrobiomu a hydratační maskou s peptidy.

CO JE TO KOŽNÍ MIKROBIOM?

Kožní mikrobiom lze popsat jako „ekosystém kůže“. Je to souhrn všech mikroorganismů na kůži, včetně bakterií. Pokud jsou bakterie v rovnováze, pak je všechno v pořádku. Pokud ne, mikrobiom se dostává do nerovnováhy a vznikají problémy typu akné, ekzém, předčasné stárnutí, přecitlivělost atp.

PROČ HRAJÍ EXOZOMY VELKOU ROLI V REGENERACI BUNĚK?

Exozomy se účastní mezibuněčné komunikace a přenáší důležité informace mezi kmenovou buňkou a buňkou narušenou. Nesou informace, které dokáží narušenou buňku přeprogramovat a nastartovat opravné procesy.

Hydrarace na léto 2024

Prázdninová hydratační péče na podporu zdravého mikrobiomu obsahuje:

  • odlíčení jemným mlékem s glukonolaktonem, výhodou glukonolaktonu je jeho vysoká tolerance, přecitlivělá kůže jej snáší velmi dobře a nedochází k nepříjemnému podráždění či začervenání jako u agresivnějších čisticích produktů
  • šetrné čištění pleti ultrazvukem
  • aplikace glukonolaktonu
  • intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou
  • navrstvení organického séra ESSENTIAL Balance obsahuje komplex bifidobakterií a Bacillus ferment (zdroj postbiotik), které snižují následky stresu, chrání před vlivy prostředí, stabilizuje imunitní systém (snižuje nebo jej aktivuje podle potřeby), umožnuje kožním buňkám účinněji opravovat poškození DNA způsobené slunečním zářením, zlepšuje komunikaci mezi buňkami, chrání uvolňování telocytů/exozomů (před poškozením v důsledku psychického stresu), kyselina hyaluronová obsahujíce různé velikosti molekul pro důkladnou hydrataci, kyselina polyglutamová pro vysoce hydratační účinek, růžová voda hojivé a protizánětlivé účinky a zklidňující efekt na pokožku
  • Nanesení masky HYDRO-EQULIBRANT PEPTIDES, je to hydratační revitalizační maska, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej,  kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti. Bioaktivní polypeptidy zvyšují syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost mezibuněčné hmoty a vyhlazuje vrásky.
  • závěrečný krém REPAIR Crème L, který napravuje poškozenou kožní bariéru, souběžně působí jako hydratační činidlo a díky obsahu antioxidantu madekasosid rovněž chrání před nepříznivým působením volných radikálů
  • aplikace solární ochrany s SPF 50

TUTO PÉČI ZÍSKÁTE SE SLEVOU A K NÍ NAVÍC:

  • ZDARMA péči o oční okolí s kyselinou hyaluronovou, peptidy a kofeinem
  • možnost rozšířit péči o regenerační PDT světlo s 50% slevou (325 Kč)

Ikony k péči hydratace na léto

Cena 2 090 Kč

Běžná cena je 2 420 Kč, akce je platná na ošetření realizovaná od 1.7.2024 do 31.8.2024.

Hydratace na léto 2024

Glukonolakton díky extra hydroxylovým skupinám humektantem, složkou, která hydratuje tím, že přitahuje vodu do pokožky (mezi další časté humektanty patří kyselina hyaluronová a glycerin). Glukonolakton v jednom kroku šetrně exfoliuje a hydratuje.

Působí antioxidačně: Klasickým antioxidantem, které si vybavíme je vitamin C nebo vitamin E, ale i glukonolakton napomáhá neutralizovat volné radikály a bojovat tak proti poškození způsobenému UV zářením. Jako antioxidant inhibuje elastázu, enzym degradující elastinová vlákna, a tím napomáhá zachování zdravé tkáně a udržení mladistvé elasticity pleti.

Sérum ESSENTIAL Balance je zaměřeno na obnovu kožního mikrobiomu, který je esenciální pro rovnováhu stavu pleti. Pokud je mikrobiom v nerovnováze, vznikají záněty a problémy jako je akné, předčasné stárnutí pleti, přecitlivělost apod. Díky pečlivě vybraným látkám dochází během používání ke zlepšení kvality epidermis: rychleji se obnovuje, její vrstva zesiluje a zlepšují se ochranné funkce. Celkově se narovnává stav kožního mikrobiomu a dochází nejenom k menší ztrátě hydratace, ale i k jejímu výraznému navýšení. Výsledkem je vyživená, hydratovaná, hladší a zářivější pokožka s posílenou odolností.

DOPORUČENÁ PÉČE DOMA

DENNÍ PÉČE

Patříte do týmu ráno opláchnout vodou? Myslete jen na správnou teplotu, vlažná je fajn! Horká totiž vysušuje a studená jen osvěží. Po opláchnutí vodou (která bude mít vždy pH 7) nezapomeňte pleť tonizovat zjemňujícím a zklidňujícím tonikem. Po tonizaci sáhněte po péči na oční okolí, následně aplikujte probiotické sérum po kterém bude pleť klidná a zářící zdravím. Pak naneste rozjasňující krém a nezapomeňte SPF ochranu. Po přibližně 7-10 minutách nanášejte make-up.

VEČERNÍ PÉČE

Používejte jemnější formu čištění s mlékem s glukonolaktonem. Po smytí vodou (která bude mít vždy pH 7) nezapomeňte pleť tonizovat Po tonizaci sáhněte po péči na oční okolí, následně  zklidňujícím tonikem. Aplikujte probiotické sérum pro zesílení efektu péče v salonu a pokračujte projasňujícím krémem.

p

BEAUTY TIP

Produkty nánášejte vždy až po čištění zubů, mikročástečky zubní pasty ani extra bakterie dutiny ústní do skincare nepatří. Vaše rty a brada si zaslouží něco lepšího.

DOPORUČENÍ NA APLIKACI

Nechejte mezi každým krokem (kromě čištění) chvilku na působení a vstřebání. Zůstaňte ve vertikální poloze alespoň 20 minut po aplikaci – platí zejména u očního krému aby zůstal tam kde má být.