Ošetření Vintage 79 MOST HYDRATING zvětšuje schopnost pokožky vytvořit a udržet zásoby vody. Díky tomu bude Vaše pleť působit svěže, zářivě a budete se cítit pohodlně „ve své kůži“. Červená mořská řasa, sacharidy a kyselina hyaluronová nové generace se postarají o jemnost a svěžest vaší pleti působí i jako ochrana před její dehydratací po celý den. Vhodné pro všechny typy pleti.

Ošetření obsahuje:

Odlíčení hydratačním mlékem a tonikem s výtažky z aloe vera, přesličky a ovsa. Jemný peeling s krystalky cukru a mikročásticemi jojoby korunovaný šetrným hloubkovým čištěním pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Ampule se silně hydratačním sérem je zapracována do pleti masáží. Následuje gelová hydtarační maska, závěrečný krém a nalíčení minerální dekorativní kosmetikou Lily Lolo.

Cena 670 Kč

běžná cena 790 kč

TIP: můžete zvolit intenzivnější variantu, maximalizovat vstřebatelnost aktivních látek až na 60%. Volitelné rozšíření ošetření pleti radiofrekvencí se zvýhodněným příplatkem 490 Kč.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření Vintage 79 MOST HYDRATING

Ošetření zahrnovalo hloubkové čištění pleti s použitím ultrazvukové špachtle a poté následovalo sérum, maska a krém, vše s kyselinou hyaluronovou. Cílem bylo pokožku co nejvíce hydratovat. Velmi příjemná byla gelová maska, krásně chladila na obličeji, cítila jsem, že mé pleti vyloženě prospívá:). I po následném použití krému byla pleť ve finále velmi vláčná, hebká na dotek a dokonale hydratovaná. Ošetření opravdu doporučuji všem, kdo chtějí dopřát své pleti to nejlepší :) . (číst dále)