Moje pleť má momentálně své “špatné období”. Je to dáno zimou, která je letos taková nijaká, takže ve vzduchu se už pomalu začínají objevovat alergeny, na které jsem citlivá. Také jsem prodělala nemoc, která si vyžádala léčbu antibiotiky, a to se na mé pleti bohužel také dost podepsalo. Pleť je velmi citlivá (téměř všechno mě palí a štípe), červená, se sklonem k ekzému. Z tohoto důvodu tentokrát paní kosmetička v salonu SlimFOX zvolila ošetření DESENCE, které je vhodné pravě na přecitlivělou pleť – je zcela bez parabenů, alergenů a navíc obsahuje výtažek z lecitinu slunečnice pro zklidnění.

Na začátku bylo – jako vždy – odlíčení pleti mlékem a tonikem (opět pro citlivou plet), následovala exfoliační maska na změkčení s ananasem a papájou a čistění pleti ultrazvukovou špachtlí. Pak jsem si užila příjemnou masáž pleti a dekoltu. Výborné pro citlivou plet bylo také sérum s fosfolipidy, které sníží zarudnutí a podráždění pleti – působí také proti popraskání žilek, zklidňuje a má ochranné vlastnosti. Jako další krok mi paní kosmetička aplikovala masku s výtažkem z šípku, třezalky a komonice – pro zlepšení mikrocirkulace. A na závěr přišel na řadu krém s lecitinem ze slunečnice, který minimalizuje zarudnutí a podráždění. Ošetření bylo velmi šetrné a pleť byla po něm krásně hladká a zklidněná.

Opravdu doporučuji všem, které trápí zvýšená citlivost pleti, mají sklony k zarudnutí a mají intoleranaci na běžné produkty a ošetření.