V salonu SlimFOX jsem tentokrát podstoupila ošetření cílené na revitalizaci a anti-age péči v oblasti očního okolí. Přece jen, “zub času” se v těchto partiích obličeje projevuje citelně a nejvíce patrně. Pokud vás také trápí vrásky kolem očí, ale i otoky, váčky pod očima…mrkněte na mou recenzi, toto ošetření by pro vás mohlo být tím pravým!
O oční okolí bychom měli patřičně pečovat, používat vhodné produkty doma a mimo to, moc fajn je dopřát si i čas od času kosmetickou péči zaměřenou právě na tyto partie.


JAK OMLADIT OČNÍ OKOLÍ BĚHEM HODINKY?

S paním kosmetičkou Evou v salonu SlimFOX jsme se tedy domluvily na ošetření s alginátovou maskou na oči, která má výrazně omlazující a revitalizační účinky. Ošetření je velice příjemné, co mě rovněž moc mile překvapilo, tak že maska přes oči nijak nedráždí, neštípe… Mám oči velice citlivé, trpím snad celoročně na různé alergie a často mi některé přípravky nesednou. V případě tohoto ošetření žádný problém nebyl.


Úvodem péče bylo opět odlíčení, následovala jemná exfoliace pro projasněnou a prozářenou pleť. Nanesla se krémová čistící maska s kaolínem – redukuje maz a stahuje póry. Pleť se ztonizovala, poté nechybělo i čištění pokožky ultrazvukovou špachtlí. Poté paní kosmetička aplikovala booster Maria Galland 33, díky kterému se aktivní látky lépe vstřebávají hlouběji do pokožky, nanesl se i Ultim’ Boost – zvolený dle potřeb pleti.


Na oční kontury se aplikoval koncentrát se 3 druhy kyseliny hyaluronové. Na oční okolí se nanesla speciální alginátová maska Supreme Youth Eye Maska, která se nechala 20 minut působit. Závěrem se na pleť aplikovala pěstící maska a krém, obojí zvolené dle typu pleti. V mém případě maska zklidňující maska na citlivou pleť.


Po ošetření byla pleť okamžitě viditelně projasněná, evidentně hydratovaná. Příjemnou změnu jsem vnímala právě i v oblasti očního okolí – pokožka zde byla hezky napnutá a drobné vrásky ztratily na patrnosti. Dámy, skvělá péče, doporučuji vyzkoušet!SlimFOX kosmetika a pedikúra v centru Brna